2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaa çok tatlısınız kızlar girmeden doğuma ağlatacaksınız beni 🥺 çok teşekkür ederim güzel dualarınız için 🤍🌼
Rabbim yar ve yardımcın olsun cnm
Dualarımız seninle
Allahım, Şafi isminin hürmetine acil şifalar versin Sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin 🤲

hahahahaha bilmeykiiii lohusa lığı boyna kanama geçiriyoruzzz benimkide pek kestiremedi bez depend aldım gördü diyo napcan bunu :KK70:
Kız aynı benimki bende normal ped aldım ben şimdi anlamadım biz niye ped aldık diye durdu sürekli 🤣en sonunda dedim ki ya 40 güne kadar unut beni 😝

Kız aynı benimki bende normal ped aldım ben şimdi anlamadım biz niye ped aldık diye durdu sürekli 🤣en sonunda dedim ki ya 40 güne kadar unut beni 😝
Hahahaahha 🤪🤪 adam birazdaha sabrediversin vallahaa biz baya uzun zamandır etmiyoruzz 😂 şu zamandan sonra daha hiç dokunmaz bana

Yaa çok tatlısınız kızlar girmeden doğuma ağlatacaksınız beni 🥺 çok teşekkür ederim güzel dualarınız için 🤍🌼
Ben de sessiz takip ediyorum durumunuzu bikaç gündür. Rabbim sağlıkla kucağınıza aldırsın inşallah. Dualarımız sizinle çabucak girip çıkın iyiyim mesajınızı bekliyoruz 🤗🥰

Şu an 2 kiloyu çoktan geçmiştir canım kalsa bile max. Bi hafta kalır o da bişey değil yine görürsün bebişini😍bizim yerimize de öp kokla oh mis stres yapma hiç bişeyi canım bebeğin sağlıklı sütün bol olsun 🤗

İnş canım inş tek istediğim o 😊🌼🤍

Valla artık gitti yani iyiden salarım
Geçen de yazmıştım kız üşeniyorsanız hiç olmadı bebe yağı alın dustan cıkarken sürün diye.Ben de 2 hafta sürmedim hasta olduğum dönemde göbüşümün alt kısmında 2 tane olmuş demek ki yağlar kremler işe yarıyormuş.

Kesinlikle, benimde bir arkadaşım beni strese sokup duruyor sürekli sorup duruyor eşyaları ne zaman tamamlayacakmisim, tv yi duvara ne zaman monte edecekmişim, sehpaların kenarını ne zaman bebek güvenlik bantları ile bantlayacakmisim bebek hemen buyurmus, televizyon uzerimize devrilirmiş bi insan 50 kez mi söyler bunu, daral geldi. Iyi niyetle söylense de bu kadar çok söylenmesi batiyor, hormonlardan zaten kafamız güzel

Alisicaz onlara da alisicaz :anneadayı: mide yanmasına alistigimiz gibi :KK70:
Herkes çok biliyor yaaa.. Birde sen doğsunda görcüler var

X