2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Psikolojik açıdan düşünerek mi düşünüp yaptılar acaba
Ay yaaa bir yer ferah olmalı insanın içi açılmalı

Nöbetçi Asistan doktorlar, uzman doktorlar falan bir araya gelip oda oda hastaları dolaşıyor devir alacak doktorlara bilgi veriyorlar
Kontrol ediyolar ama sürekli dimi
Psikolojik açıdan düşünerek mi düşünüp yaptılar acaba
Ay yaaa bir yer ferah olmalı insanın içi açılmalı
Ferah olmaz canım sıkıntı basıp ıkınıcaksınki çıksın bebek

Aaaa bende gözümü açar açmaz sana bakmaya geldim
Günaydın canım
Her şeyde bir hayır var unutma
Bi şey olmadıysa daha iyisi olacağı içindir

İnş öyledir çok tedirginim ya hiç uyumadık eşimle ben bir an önce sabah olsun da alınayım diye bekledik
Kontrol ediyolar ama sürekli dimi

Ferah olmaz canım sıkıntı basıp ıkınıcaksınki çıksın bebek
. Ediyorlar canım

Benzer bir durum yasıyoruz canım bizim doktorda dışardan ama acıbademle anlaşmalı hastane anlaşmalı doktoru olduğu icin kendi alacağı ucretını düşük tutuyor ama doktor ücreti yüksek sizin gibi. Acıbadem 5.500 lira teminat sadece dogumu kapsayan kısmımı? eğer öyleyse sen doktorunu degıstırıp acıbademlede anlaşmaya çalışsan zaten normal dogumu 18 bın den başlıyor kendı uzman doktoru olarak benim tavsiyem öncelikle kendı doktorunla anlaşmaya çalış muayeneye gittiğiniz zaman 15 bın ucretının ıcınde neler oldugunu belki doktorun ekibi vardır ekip ücretiyle öyle bı rakama çıkıyordur ekıpi iptal edip hastane ekibiyle devam etme opsiyonu olabilir bir cok detay olabilir bilmediğiniz yüzyüze herseyı konusun sizinle devam etmek ıstedıgını bı orta yol bulmaya çalıştığını hissettirirsen belki kendı ınsıyatıfıyle bişeyler yapabilir çünkü su saatten sonra doktor degıstır hastane ara biraz stresli bi süreç olacak senin için o yüzden bence önce doktorla konuşmayı deneyip yine olumsuzsa o zaman acıbademle görüşüp neler yapılabilir bakabilirsiniz sonuçta sigortanız ordan hiç yardımcı olmamak gibi bi durumları olamaz bence

Reactions: Jou
Olsun aşkoo bebeğe sorun olmasında bak bigüne bigüne stıyorsun enazından
Kızzzz bana da atın hayrınızaaaaaaa benim daha hiç yok
Hahahaha kızzzzz ama kolu uzun ben onu dikkat etmemişimm
Bu aslında

Günaydın kızlar
Benimde bugün 12.20 de randevum var
Bakalım doktor ne diyecek
Bu gittiğim doktor 36. Haftada bağlıyormuş nst ye.
Benden öncede aynı doktorda bir arkadaşımın randevusu var.
O yeni girecek 36. Haftaya.
Onu nstye bağlayacakmış bugün
Ay şimdi doktorlar vizit yaptı yarına kaldı yarında duruma göre alacaklarmış
Canım içerideki bir gün dışarıdaki bir haftaya bedel diyorlar
Böylesi daha iyi olacak demekki
Rabbim hakkında hayırlısını versin

Kızlar suyum geliyor

Çok saolun kızlar ikimizde iyiyiz çok şükür. Ama ilaçlar sonda falan mahvetti beni. Mimiklerinize söyleyin lütfen acele etmesinler :)

Sezeryanı hazırlamışlar benim için her an alabiliriz dediler

N Nurhafsa ya sıramı vermem dedim :)

Benim de aklıma o geldi haziran bebisleri sabırsız mi çıktı nedir

Sabah geldiğimde baktıklarında iyiydi biraz önce nst de kalp atışları da iyiydi çok şükür
Ayy Allahım neler olmuş, ben çıktıktan 3 dk sonra, girmeyecek günü bulmuşum
Kendi hastanede yarışımı unutup ayağa fırladım resmen okuyunca
Sağlıkla al inşallah kucağına. Şükür ki haftalarımız ilerledi Dualarım seninle ve bebişinle M -Murphy

Kizımm sen nerdesiinn habu kızz doğuruyorduu hepimizi helak ettii minik senin miniğinden daha hizlı çıktı yarışlarda bunlar

Kızlar şampuan, pişik kremi hangi marka aldınız acaba bende artık eksiklerimi tamamlamak istiyorum çok eksiğim var stres oldum
Ben şampuan falan hiç almadımm hemen yıkanmıyor çünkü göbek bagı çıkana kadar
He ya benimkinin ayağı aşağıda çıktı ya anlamıştım bişeyler olduğunu 2 gündür çünkü baskı hafif acı vardı
Bakk işte birşey vardı zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…