2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende hamileliğin en başında normal doğumdan korktuğumu, sezeryan istersem olup olamayacağımı sordum ama kesinlikle normal doğuma yönlendirdiklerini söylediler bebek pozisyonda olduğu sürece yada başka bir tehlike olmadığı sürece. Tr de sizin söylediklerinizden anladığım kadarıyla bazı doktorlar evet risk almak istemiyorlar.
Valla şimdilerde hemen hadi sezeryan çoğu doktor o kafada.

Arkadaşımın 10 cm açıklığı oldu normale aldı sonra becerememiş doktor kanalda sıkışıp kalmış bebek. Hemen uyutup arkadaşı sezeryana almışlar boydan boya kesmiş adam resmen o geldi aklıma birden 🤦‍♀️

Meşgul etmek ne demek 🌸🌸
Kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle yap.
İnşallah hastanede güzel vakit geçiriyorsundur🥰
Korkutuyor bıcırlar arada tabi, sakin olduğu zamanlarda bol bol yatıyorum 😅 iyi olsunlar da yeter ki, daha da yatarım 🥰
Her şeyin yolunda olduğuna çok sevindim,merak ediyorduk seni her gün yaz kız merakta bırakma 🥰
Her gün ayrı bir aksiyon olabiliyor kasılmalar vs nedeniyle ama buna da şükür, en azından ilerledi haftamız biraz daha🤗🥰

Kv hep şey der dışarıda geçirdiği 1 hafta anne karnında geçirdiği 1 güne eş değer ancak diye ki öyle gerçekten. Oğlum 1 ay erken doğdu kilosu vs iyiydi fakat solunum sıkıntısı yüzünden kucağıma bile alamadan küveze koydular 5 gün kaldı ama bir ömre bedeldi o süreç. Bende hep gününü doldurup doğmasını bekleyenlere imreniyorum bu yüzden 😊

Normal,adı üstünde normal canım. Sezeryan ameliyat adı altında geçiyor. Keyfini sezeryan yapan doktorlara asla iyi bakamıyorum,kolaycı ve para odaklı olduklarını düşünüyorum. Tabi ki hangi şekilde doğum yaparsa anne yine annedir ama sezeryan sadece bebek risklere,anne risk altındaysa yapılmalı keyfiyi değil
kv çok doğru söylemiş. Haklisin dogum konusunda da. Keyfi olmamalı.
Devlette de öyle mi acaba yoksa ozelde mi öyleler.

Korkutuyor bıcırlar arada tabi, sakin olduğu zamanlarda bol bol yatıyorum 😅 iyi olsunlar da yeter ki, daha da yatarım 🥰

Her gün ayrı bir aksiyon olabiliyor kasılmalar vs nedeniyle ama buna da şükür, en azından ilerledi haftamız biraz daha🤗🥰

Hastanede misin hala canım

X