2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sabah ackarna gyno ferro
Kahvaltidan sonra balıkyağı
D3 vitamini suda eritilen
Akşam yemekten sonra magnezyum suda eritilen

Bence yeter

Aynenn öyle oluyo yaa isteğinle git vallaha başımıza gelecek birşey yanii
Hee bende bir an sadece demirden 4 tane içiyorsun sandım
Bende demir ve d vitamini alıyorum sadece
Haa bir de kan sulandirici iğne ve fitil kullanıyorum erken doğum riski için

Reactions: Jou
Hahahah yok kızzz
Ooyyy nelerimizde var bitanem yaa allah yardımcımız olsun
Amin canım artık elim iğnelere hiç gitmiyor ya sabır diye diye vuruyorum valla,fitili de hiç sevmiyorum da mecbur kullanıyoruz işte bebişler için ❤

Reactions: Jou
Sus sus dursunlar benim öyle acı olmuyor pek

Geçen nafiz körezin aciline gittim orda da güzel ilgileniyorlar haberin olsun canım

İnşallah güzel haberlerle gelirsin. Benim de bebeğimin böbreğinde büyüme olduğu söylendi, amniyon sıvım azalmış detaylıda hiç böyle şeyler çıkmamıştı. En son radyoloji bölümünde bakıldığında erkek bebeklerde olabiliyor, muhtemelen 1 sene içinde kendiliğinden geçer dedi. Dualarım seninle

Kızlar benim tsh 3,55 çıkmış. Bir şey olur mu? Tecrübe eden var mı
Trimester'a göre değişiyor. Benim 3. trimesterde 3ün üzerinde çıktı. Devletteki doktorum önemsemedi, özeldeki doktorum düşük doz ilaç başlattı. 1 ay sonra normal değere dönmüştü ama hamilelik sonuna kadar devam edeceğiz, riske atmayalım dedi.

Ben hamile olduğumu öğrendikten sonra düzenli altın almaya başladık eşimle. Ama elimize ne gelse aldırdım. Gram,çeyrek,ata. Şimdi alıyoruz, hesap kesim gelince maaşın yetmediği yerde altın bozdurup ödüyoruz. 6 numara alan biz varız, rahat ol.

Geçen nafiz körezin aciline gittim orda da güzel ilgileniyorlar haberin olsun canım
Sağ ol canım ihtiyaç olursa oraya giderim. Şehir hastanesi kadın doğum acil de güzel baya çok ilgililer. Ben Ankara tıp fakültesine gidiyorum doğumu orada düşünüyorum nasip olursa

Sürekli değil takip ediyorum da. Bilmediğimizden tabi ne ne değildir korkuyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…