2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben gerçekten abartmış olabilirim boyutları.
E bebekte geçen hafta kampanya vardı 250ye 50 TL. 4 bin liralık bebek bezi aldı. 800 lira hediye kuponu ile 9-12 ayda giyeceği ne varsa tamamladım dün. Şimdi yıkanıyorlar. Eşim de park yatağı kuruyor odasında. Varis çorabı dışında alınacak her şeyi aldık hazırladık bekliyoruz artık.
O zaman senin de çok hareketli mi? Ben uykudan zıplıyorum resmen. Hareketsiz olduğu zaman dilimi toplamda 4 saat ya var ya yok. Sürekli aşırı aktif Maşallah. Hareketleri de çok sert. Günde en az 4-5 kez çığlık attırıyor zilli. Dün doktor ölçüm yapana kadar illallah dedi. “Arpası bol geliyor bunun, vitaminleri azaltalım.” diye dalga geçti.

İnsanı çileden çıkarıyolar yav dünyanın en güzel şeyi geliyo başımıza neden özleyelim hamileliği
Demi yaaa yok bide çocuğu olanlar diyor o güzel duyguyu tatmışsınız yani. Her şeyde zorluk var kolay olan ne ki. Çocuk bakmak da tabi ki zorlayacak uykusuz kalcaz yeri gelcek. Ama öyle demeleri garip geliyor.

Bunlar şey tayfa evlenip de evlenme evlilik hiç iyi değil diyen

Şifoniyer bu. İkea malm diye geçiyor yanlış hatırlamıyorsam.

Eklentiler

• 385AA07C-6ACE-4917-9E14-72308CE1992F.jpeg
    29,1 KB · Görüntüleme: 28
Reactions: Jou
Ece ve Selin çok hoş. Ece ve Ecem çok hoşuma gidiyor benim.
Ahsen koycam ben. İnci seçenekler arasındaydı bir de

Ayy amin sen öyle diyince şimdi nasıl canım bebek çekti
İnan bende sanmıyorum bana da diyorlar da
Diyolar işte
Yani sürekli bol bol uyu bunlar iyi günlerin çok uykusuz kalıcaksın sanki şimdi uyuyup depolayabiliyoruz ileriye dönük

Canım ikinci doğumun ssvd olmuştu bundada düşünüyorsun ya hangi hastaneye doktora gidiyorsun bide bundada ikincisi gibi azda olsa rızkı varmı yoksa birkere yalsadinmi bişey olmadıysa ikincisi aynı şekilde doktor hastane önemli mi yoksa herhangi ber hastanede normal doğum yapabilirmisin

Uuuu kızz bizde geçen gün aynenn 500 lirayla çiktık 100 lira çek verdi o çekle body aldım bide kendime boxer hamile sortu aldım
Bebek bezi 4binliramı leee okadar ne doldurdunuz bakalım bebe sevcekmi o bezii anaaaa
Sen ne var ne yoh e bebeği herşeyi toplamışsın getirmişsin eve güle güle giysin inşaallahh o ayrı
Benimkide oyle fena hareketlii markete gittik bugün içimde kıpırkıpır resmen bide ayağı alt tarafımda nereme vuruyor anlamıyorum ama acayip kramp giriyo bian geriliyorum resmen aşağıdaydı kafası şimdi yukarı çıkmış
Gecede öyle ama gece sakin ya sabah 8 den sonra tepiniyor içerde bide sertleşiyor yurüyünce çok acayip yani

Aynı ben sadece bez de durdum sleepy sızdırıyor dedikleri için dolap ağzına kadar doldu yazlıklarla kışlıklar da sandık var onun içinde full dolu

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…