2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İşte korkma sen zaten fazlasıyla dikkat ediyosun e Ne dedi doktor sonuçla alakalı
Sonuçlar gayet normal dediii ozele yaptırsan fazla cikardı dedi ama gene çok iyi dedi birşey yok dedii enfeksiyonda minik bise dedi gayet normal gördü bende girer girmez doktora kagıt veriyorum kafam öyle kalmışki ona doktora nasilsın demeden yanii 😆😆 heyecandan nedediğimi bilemedim

Sonuçlar gayet normal dediii ozele yaptırsan fazla cikardı dedi ama gene çok iyi dedi birşey yok dedii enfeksiyonda minik bise dedi gayet normal gördü bende girer girmez doktora kagıt veriyorum kafam öyle kalmışki ona doktora nasilsın demeden yanii 😆😆 heyecandan nedediğimi bilemedim
Öyle oluyo ya o stresle gidiyosunya neyse güzel herşey sonuç olarak 🥰 bende çarşamba gidiyorum inşallah 💃

8 aylık oldum canım benim kv hala ağır bişey kaldırdığımda kp bırak kaldırma dese kaldırmayıp napacak diyen vicdanı olmayan biri...Sadece kendilerini düşünürler.Eşime de sürekli beni kötüler.Uğraşmıyorum artık hiçbirinin ne dediği umrumda değil.
Rabbim şu mübarek günlerde vicdan versin bazı kayınvalideler oğullarını gelinleri ile paylaşamıyorlada mı böyle yapıyorlar anlamıyorum en güzeli mesafe ve duymamak ve umursamamak

Kızlar A101 e gittim müslin bebek battaniyesi gelecekti kataloga göre. Ama yokmuş ya alan var mı sizden . Her şubeye her şe y gelmiyo sanırım

Geliyor aslında canım ama çalışanı tanıyan önceden ayırtıyor gelmedi diyor yada tükendi diyorlar

Geliyor aslında canım ama çalışanı tanıyan önceden ayırtıyor gelmedi diyor yada tükendi diyorlar
Ayyyy geçen sene bimde çok güzel güneşlik şemsiye gelmisti balkon için anaa ara ara bul yok her bime gittim arabaylaa nese bi bime geldim ordada yoktu dedim belki sıkıştı arkalara pohiyenn bi baktımm orda öyle bi saklamışlarkii kesin önceden ayarlatmışlar hayvanlarrr ben aldım kaptım geldim çok iyi oldu :KK70:

Aayyyy kızlaarr ben evham yapmışım hicbirsey yok herşey normal dedi doktorr 1750 olmuş kilosu amaa tek sorun kafası yukarda aşşagıda değilmiş sıpaa 😂 benim kızım yaramaz çıkmış :KK70: şimdilik olsa sezaryen dedi ama döner dedi zamanla ama olmasada sezaryen vallaha 🥲
Döner kuzum merak etme benim sıpada yanda 😁 Sevindim her şeyin yolunda olmasına 😍 kaç hafta sonra çağırdı seni ayyy NST felan dedi mi bişi 😁

Döner kuzum merak etme benim sıpada yanda 😁 Sevindim her şeyin yolunda olmasına 😍 kaç hafta sonra çağırdı seni ayyy NST felan dedi mi bişi 😁
Kızzz onuda şey için sordu çalışıyormusun diye dedim yok calışmiyorum ozaman gerek yok nst dedi evde bolbol dinleniyorsun dedi yorma kendini dedi o herşey iyi olduğuna göre gerek duymadı

Ayyyy geçen sene bimde çok güzel güneşlik şemsiye gelmisti balkon için anaa ara ara bul yok her bime gittim arabaylaa nese bi bime geldim ordada yoktu dedim belki sıkıştı arkalara pohiyenn bi baktımm orda öyle bi saklamışlarkii kesin önceden ayarlatmışlar hayvanlarrr ben aldım kaptım geldim çok iyi oldu :KK70:
Amannnn onlarda indirimde diye reklam yapıyorlar. 1-2 tane anca getiriyorlar. Meydan savaşı resmen püüüü 😆

Amannnn onlarda indirimde diye reklam yapıyorlar. 1-2 tane anca getiriyorlar. Meydan savaşı resmen püüüü 😆
Hahahahahah hiç acımam vallahaa niye saklıyorsun ben öyle birşeye tmiyorum yani nasibimde varsa bulurum nasibim vardı buldumm iyikide baktımm😆😆😆bi kadın bakmıştı bana iyicene acaba omuydu bilmiyorumda ben hiiiç bakmadım 😆😆

Püüüüü ona yaaaa zaten kızlarında dediği gibi sonrası doğum vakitleri 😆 ayyyy az kaldı sayılır 😊
Ayy sorma kuzu bayram nedir geldi vallaha bayramm eşimin arkadaşının eşide bizim doktorumuzla doğum yapmis akşama doğru muayeneye gitmişler nese girmis bakmışlar falan bianda kızın suyu geldi hemen almışlarr sezaryene sezaryen olcaktı çünkü daha kız peşine bavul falan getirmedi nerden bilsin 😆😆çocugu oyle ortüp getirmişler yanlarına çırılçıplak😆

X