2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayy sorma kuzu bayram nedir geldi vallaha bayramm eşimin arkadaşının eşide bizim doktorumuzla doğum yapmis akşama doğru muayeneye gitmişler nese girmis bakmışlar falan bianda kızın suyu geldi hemen almışlarr sezaryene sezaryen olcaktı çünkü daha kız peşine bavul falan getirmedi nerden bilsin 😆😆çocugu oyle ortüp getirmişler yanlarına çırılçıplak😆
Ay aman şok geçirmiştir kız 🙈 miniş sürpriz yapmış 😊 anadan doğma dedikleri 😁

Aayyyy kızlaarr ben evham yapmışım hicbirsey yok herşey normal dedi doktorr 1750 olmuş kilosu amaa tek sorun kafası yukarda aşşagıda değilmiş sıpaa 😂 benim kızım yaramaz çıkmış :KK70: şimdilik olsa sezaryen dedi ama döner dedi zamanla ama olmasada sezaryen vallaha 🥲
Ooo hadi gözün aydın boşuna evhamlandın bak🤗

Büyümüş kız sıpa yesinler onu 😍

Döner daha yaaa çok var
Kızlar gece farklı bir ilaç içmem gerekirken uykulu halimle gidip 2 tane vitaminden içmişim yaw umarım bişi olmaz şimdi 2 gün içmesem vitamini olur herhalde :)
Bugün içme bir şey olmaz 🤭

Ooo hadi gözün aydın boşuna evhamlandın bak🤗

Büyümüş kız sıpa yesinler onu 😍

Döner daha yaaa çok var

Bugün içme bir şey olmaz 🤭
Hee kız büyümüş 😆
Eevtt çok var daha bakalım belliydi idrarıma basıyo bianda bian kramp giriyo alt karnımda megersem ayaklarıymış😆

Aayyyy kızlaarr ben evham yapmışım hicbirsey yok herşey normal dedi doktorr 1750 olmuş kilosu amaa tek sorun kafası yukarda aşşagıda değilmiş sıpaa 😂 benim kızım yaramaz çıkmış :KK70: şimdilik olsa sezaryen dedi ama döner dedi zamanla ama olmasada sezaryen vallaha 🥲
Oy maşallah kuzuya kilosuda önde dimi 🧿🧿 tahmini doğum tarihini nezaman gösterdi cihaz 😍 sezeryan mi dusunuyorsun cnm benmkide suan yüz gelişli yüz le cikamaz döner ama dönmezse bu pozisyonda sezrryan demişti ne yapacaz bilmiyorum walla 🙄

Ayyyy geçen sene bimde çok güzel güneşlik şemsiye gelmisti balkon için anaa ara ara bul yok her bime gittim arabaylaa nese bi bime geldim ordada yoktu dedim belki sıkıştı arkalara pohiyenn bi baktımm orda öyle bi saklamışlarkii kesin önceden ayarlatmışlar hayvanlarrr ben aldım kaptım geldim çok iyi oldu :KK70:

Ahahahahaaha helal olsun sana kız bırakmamışsın onlara

• Komik
Reactions: Jou
Oy maşallah kuzuya kilosuda önde dimi 🧿🧿 tahmini doğum tarihini nezaman gösterdi cihaz 😍 sezeryan mi dusunuyorsun cnm benmkide suan yüz gelişli yüz le cikamaz döner ama dönmezse bu pozisyonda sezrryan demişti ne yapacaz bilmiyorum walla 🙄
Oyyy kuzuu evett normal haftasına göre iyi dedii
18haziran doğum normal istiyorum tabiikii ama daha çok erken bunu düşünmek nasil olacağı belli olmazz bi aşşağıda durursa doğuma kadar bianda yukarı çıkarsa sezaryen olur öyle değişiyoki herşey şimdilik olsa sezaryen dedii ama döner dedi zaman la dedi işte bakalımm 36 haftadan sonra neler olcak

Jou Jou 🥰😍😘 Sağlıklımıymış teyzesinin kuzusu 🤗🌸 Büyümüş baya maşallah saglikla gelsinde sezeryanda gecip gidiyor unuttum bak acilarini 2.yi ettik 🤣
Ooyyy hemde ne sağlıklı teyzoşuu 🥲🥲
Korkuttu bizi dün evham yaptıkk boşa 🤦‍♀️
Vallahaaa sezaryen tabi cok zorr bizim almira hanım yaramaz çıktı çıkmış yukarlarda gelemedi aşşağılara durmayaa canı sıkılmış hanfendininn 😂😂😂 amann güzelce gelişsinde artık sezaryenede razıyım artık napayim birşekilde mecbur biyerden çıkacakk sen istesende istemesende

Kızlar bu kremden sağlık ocağına yazdırın memişlere ve bebişler in poposuna çok iyi geliyormuş arkadaşım çok övdü 😍içinde de yazıyormuş zaten

Eklentiler

• IMG_20220414_135317.jpg
    IMG_20220414_135317.jpg
    140,7 KB · Görüntüleme: 32
X