2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay bak sırt üstü yatınca benimde çarpıntım oluyor gibi oluyor

Bende aynı ağlama konusunda sıfır yani. Önceden daha çok ağlardım
Sırt üstü yatmadan ana damara baskı yaptığı için bebeğe de kan akışı zayıflıyo size de dolayısıyla kalp daha çok çalışıp çarpıntı yapıyo. Sol tarafınıza yatın kuzum. Tüm Dr ların aslında bu konularda uyarması gerek en başta.

Ama tuzsuz edemiyorumm yaaaa siz nasıl tatlıya gelemiyorsanız bendetuz
Ben 4 yıldır 0 tuz kullanıyorum bazen canım isterde az bişi katıyorum. Şekersizliğe alışmak daha zormuş ama onu anladım :)

Reactions: Jou
Ben 4 yıldır 0 tuz kullanıyorum bazen canım isterde az bişi katıyorum. Şekersizliğe alışmak daha zormuş ama onu anladım :)
Ayyy bende şeker seyler hiç yemiyorum reçeli severim ama kahvaltıya çok sevmem mesela kahvaltıda nutella bile sevmem eşim çok sever çayım kahvem sekersizdirrr meselaa ama tuzsuz asla

Hahahah banada nabız bianda vuruyo kuzu hele akşamları
Ay evt evt ozellikle aksamlari coşuyolar
Sırt üstü yattığında çarpıntı olup rahatsız ediyorsa seni kan akışı sağlanamıyormuş kuzum oyüzden dikkat et ben hepinizin yerine ağlıyorum zaten siz ağlamayın :))
Aglama aglama sen de aglama, bebik üzülmesiin
Ay bak sırt üstü yatınca benimde çarpıntım oluyor gibi oluyor

Bende aynı ağlama konusunda sıfır yani. Önceden daha çok ağlardım
Ahahaha biz daha neşeli olduk cocukla, dogurduktan sonra da aglamayiz insallah ben ondan korkuyorum cok

Zaten kısa süreli yatınca oluyor öyle yatmıyorum uzun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…