2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydın canım evet az kaldı benim tek şikayetim duygusallığım valla onun dışında idare ediyorum :)
Duygusallığı artık saymıyorum bile iyi bari kuzu maşallah diyelim aman
Sormaa nefes darlığı bendede çok ağladım geçen artık nefes alamıyorum diye

pazartesi kontrolüm var idrar da protein kaçağı var mı diye tahlil ister belki. ağrılar içinde soda ve magnezyum önermişti onlara devam. zaten son aylarda ödem artan kan hacmi yüzünden normal sayılıyor diye biliyorum.

Kızlar bugün kontrolüm vardı yeni doktor atanmış hastaneye malum özel hastane olmadigi icin devlet hastanesine gidiyorum kontrole.
Bebegin herseyi iyi güzel dedi 1.800 kg olmus yavrum
Ama suyu biraz fazla gebelik şekeri testi yaptırdın mı dedi( önceki doktorlar yapmadılar şeker testi falan) bende hayır dedim. Gebelik sekeri olabilir ondan suyu fazla olabilir dedi moralim bozuldu vallahi simdiye kadar boyle bisey dememişti doktorlar böyle birseyle karşılaşan var mı? Korkulacak birsey yok dedi doktor ama icim rahat degil

Duygusallığı artık saymıyorum bile iyi bari kuzu maşallah diyelim aman

Sormaa nefes darlığı bendede çok ağladım geçen artık nefes alamıyorum diye
Ayyyyy sorma bende dün 2-3 kere hamle yaptım solumdan sağıma dönemedim sonra bende hem çığlık attım yeter diye hemde ağladım
Yok canım korkulacak bir şey yok benim de hep biraz fazla. Bu sefer hoca doğuma yaklaştık artık iyice dikkat etmen gerek dedi. Bende artık kızlar gibi şekerim varmış gibi besleniyorum. Sende dikkat edersen hiç bir şey olmaz Allahın izniyle

Ayn öyle yapcam artık
Zaten gider gitmez önlük giydiriyolar hastanede yengemde öyle oldu

Evet ben bi pijama bide gecelik koyucam kafam karıştı iyice garantiye alayım
Bende ya 1 pijama 1 gecelik o zaman
Genital bölgede ağrım yok başka yerlerde var benimde. Uyku zaten berbat.
Mr a hamileyken giriliyormuş radyasyon yokmuş. Bence ihmal etme doktorunu dinle.
Az kalmış senin baya baya. Sağlıkla gelsin kuzucuk
Gözün aydın maşallah kocaman oldular artık Doktor korkulacak bir şey yok dediyse rahat ol. Yediklerine dikkat edersin

Bahhaahahah ayy alemsin
Eşim de şaşırdı tamam da buna da ağlamazsın diyo
Hahahah sen benden de fena benim zaten gözyaşım hazırda bekliyo

Ahh sagolun kızlar icime su serptiniz yediklerime dikkat etmeye başladım bugünden itibaren

Evet evet benimki de öyle valla kuzum Bi şeyle oynuyor o zaman çok aşırı acı veriyor sıpalar

Reactions: Jou
Selam kizlar, yazdiklarinizi okudum anca yetistim, heeep butun dediklerinizden bende de var, ellerde ayaklarda şişme ve uyuşma, nefes darligi, karinda sertlesme, asagida baski ne ararsaniz var
Ozellikle sirt ustu yatinca carpintim falan oluyo icine fenalik geliyo kan falan gitmiyo galiba biyerlerime, bitek aglamam yok, hatta hamilelikten önce daha ağlaktim çocukumla birlikte daha neşeli oldum

Hahahah banada nabız bianda vuruyo kuzu hele akşamları

Sırt üstü yattığında çarpıntı olup rahatsız ediyorsa seni kan akışı sağlanamıyormuş kuzum oyüzden dikkat et ben hepinizin yerine ağlıyorum zaten siz ağlamayın :))

Ay bak sırt üstü yatınca benimde çarpıntım oluyor gibi oluyor

Bende aynı ağlama konusunda sıfır yani. Önceden daha çok ağlardım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…