2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yastıktan ilk gece hiç memnun kalmadım ben canım, çünkü kafam başka yastıkta rahat ettiği için hamile yastığında rahat edemedim. Kolumun altına da normalde ben yatık koyarım sarılır gibi yatarım fakat kolumda çok rahat etmedi hamile yastığında. Kendim için söylüyorum bana çok gerek yokmuş hala rahatsız yatacaksam..

Bence en doğrusunu yapıyorsun, özellikle bebekleri ilk iki ay bağışıklık sistemleri çok gelişmediği için doktorlar dikkat edin diyorlar. Bende bir süre evime ya kimseyi davet etmeyeceğim yada bebeği çok yaklaştırmayacağım.

Bu arada şu gecelikler çok hoşuma gitti bakmak istersen ☺️

Eki Görüntüle 3045929 Eki Görüntüle 3045930
Gecelikmi tercih etsek ay hiç bilemedim vallahi iki tane pijama aldım. Gecelik daha mı kullanışlı

Yok ctesi gelecekler.Bana neden danışmıyosun sen bu mu eşini düşünmek.
Off 😔 kuzum ne desen haklısın ama sen gerilme şimdiden . Olan olmuş artık . Şükret senin elin yine yemek yapmayı biliyo . Bnm ki onu da bilmiyo tek yaptığı getir götür o da aklına gelirse 🙄 iki hafta önce de bn yaşadım bu durumu baya yoruldum o gün.

Belki hafifler yine sancılar kuzum. Açılma kaç cm peki?
İnşallah.. parmakla ifade ediyorlar, en son bol 1 parmak dediler, ama iç kısım kaplıydı, orası da açılmış
Olsunn bak bundan sonra zaten herşeyi gelişmiş dünyaya geldimi sağlıklı gelcek üzülme kuzu kaçhaftalık oldun küvete koycaklar öyle öyle geçicekk
İnşallah canım benim, yattığım güne göre en azından ilerledik binlerce şükür. 32+0 olduk

İnşallah.. parmakla ifade ediyorlar, en son bol 1 parmak dediler, ama iç kısım kaplıydı, orası da açılmış

İnşallah canım benim, yattığım güne göre en azından ilerledik binlerce şükür. 32+0 olduk
Eee tamam işte çok sükürr enazından vaktiyle gelinecek haftalar zaten kuzuu hiç sıkma canını geleceği varsa geliyor gelmek istiyor sıpaa 🤭

Canım hiç canını sıkma bebişlerin artık şükür ki organ gelişimleri fln tamamlandı. Daha iki hafta önce bi ark ımın kuzeni 32haftalık doğum yapmış . Gayet iyi dedi anne de bebek de . Allah ım sağlıkla en hayırlı zamanda nasip etsin

Maşallah daha da artcak haftan sen hiç stres yapma kızlarınla konuş sürekli 🤗

Benimde yuruyunce wc ye gidene kadar bile oluyo sertlik nefes darlığım var
Nefes darlığım çok yok Allahtan benim hareket halinde oluyor daha çok yatarken falan iyiyim.

Yalancı sancılar olabilir belkide kuzu çok sık mı oluyor onu kontrol et düzenli olursa doktora diyorlar hemen

• Beğen
Reactions: Jou
X