2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ooyyyy banada dil çikarmıştı sıpaaa
Kilosunu öperimm onunn
Böyle aşımı varmış ben ilkkez duydumm bizede yaparlarmı acep yeterki iyi olsunda aşı şifa olsun canom
Doğduktan sonra belki yapılabilir canım, bazen aşılarımızda farklılık olabiliyorda ülke farkından dolayı. Bana çok küçük bi doz yaptı doğduktan sonra da bi çocuk doktoru bazı aşı yapacak dedi bazen dediklerini kaçırıyorum benim doktorun yabancı dilden dolayı
Evet ne kadar dikkat etsekte ufacık bir şey yanma yapıyor, canım nasıl patates kızartması çekiyor şuan yesem yandırır, zaten yapmayada üşeniyorum
sen nerdesin canım? Senin bebişte maşallah 1550 çok iyi
Oy maşallah artık mimik yapıyolarmış kuzu benimkide yarım Bi gülüş attı sağolsun kız o aşı ne ilk defa duydum
İçinde tetanoz gibi bişeyler varmış kuzu internetten baktım bende ne için diye boğmaca aşısı diyor. Dünden beri kolum ağrıyor aşı yüzünden

Bende dün oruçluyum kalktım köfte yaptım patates kızarttım güya.. yedikten sonra hoop lavaboya midede kabul etmiyo benim anladım yani dikkat et kuzu o yüzden

Ay bıraktıysanız gerçekten sevindim, kendinizi zorlamayın hamile iken kıyamam valla. Hem bebişlerin içtiğiniz suya bile çok ihtiyacı var.
Karışmış gibi olmayım yanlış anlama beni
Yok kuzu bi gün denedim olmadı normalde çok rahat oruç tutardım ama hamilelikte yok yapamadım zorlamayada gerek yok yani ne yapalım bebeğim sağlıklı olsunda kazasını inşallah tutarım

Yaa ne güzel maşallah kuzucuğa

Burda yok öyle bir aşı. Sadece tetanoz oluyoruz

O ne işe yarıyor o aşı pekii cano yaaa bilmediğim için soruyorum ilkkez duydum bitmiyo bu asılarrr

Canım neyden olduğu anlaşılmıyor inan. Ben baharatlı acı falan yerim mesela hiç olmaz reflü. Geçen patatesli börek yedim ama hazır yufkaydı mahvetti beni o gün. Ama diğer günler bişey olmadı mesela

Aaa yurt dışında mıydın sende burda yok diye biliyorum

Hahahaha bak iştee renniede iyi evett normaldee ama kimine yaramazzz habu uşakk midene çokmu baskı edeyy naapyyy
Valla ya çiş torbama oturuyo ya mideme yakın sağolsun
Coraspirin kullanıyor musun canım? O ne için?
Ben gebelikten önce hemen hemen 1 yıl kullandım kan sulandırıyo 2 düşüğüm olmuştu ama gebelikte bıraktırdı doktorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…