2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
sweetgirlcandy sweetgirlcandy canım nasıl oldun?Daha iyisindir umarım😍

Hediyelik anılık süs yaptıran var mı kızlar?
Baby me nin sıvı deterjanını kullanan var mı memnun kaldınız mı?
İyiyim çok şükür uzun sürmedi grip🤲🏻 sen nasılsın 🤗

Bende yaptırmak istiyorum süs aslında ama karar veremedim.
Baby me kullandım ama yenileri yıkadım hani leke çıkarır mı bilemiyorum

Kızlar bu mide yanmasına çare bulan varmı ne şurup ne süt hiç bişey iyi gelmiyo yediğimden de bişey anlamıyorum 😔
yemek sırasında, yemekten hemen once ve hemen sonra cok su icmemek
yemekten sonra hazmetmeden uzanmamak
cok baharatlı yememek, ağır yemek yememek
azar azar sik sik yemek (ben asla yapamadım bunu) :)
ve ben her mide yanmam basladiginda elma yiyorum anca onunla rahatlıyorum.

Dikkat edeceğimiz cok şey var kuzu mide yanmaması icin :KK43:
ben de hepsine dikkat edemiyorum bu arada. Hele cok acıkınca asla az yiyemem. ama az biraz dikkat etmek bile rahatlatiyor beni ve elma.

Canim merhaba cmt gunu aynı şeyi yaşadım umarım iyisinizdir. Ben ölü dogum yaptım...
Ben anlamadım hangi yüzle buraya gelip bunu diyebiliyorsunuz bukadar moral bozmaya ve bunu gelipte demeye bile gerek yok bide yeni katılım bugün ve hemen buraya gelip insanı moral bozuyorsunuz cok saçma yaptığınız çok tuğaf oldum yanii bana dense bunu ben sessizce ağlardım korkumdan birazdaha güzellikle diyebilirdiniz yinede çok geçmiş olsun🤲

Son düzenleme:
İyiyim çok şükür uzun sürmedi grip🤲🏻 sen nasılsın 🤗
Bende yaptırmak istiyorum süs aslında ama karar veremedim.
Baby me kullandım ama yenileri yıkadım hani leke çıkarır mı bilemiyorum
Benim hala septomlar devam ediyor.Ctesi tekrar test yaptırıcam canım bebek muayenem de var bakalım.

Ben anlamadım hangi yüzle buraya gelip bunu diyebiliyorsunuz bukadar moral bozmaya ve bunu gelipte demeye bile gerek yok bide yeni katılım bugün ve hemen buraya gelip insanı moral bozuyorsunuz cok saçma yaptığınız çok tuğaf oldum yanii
Kesinlikle katılıyorum.

Canim merhaba cmt gunu aynı şeyi yaşadım umarım iyisinizdir. Ben ölü dogum yaptım...

Kaybiniz icin üzgünüm, ama lütfen baska bir topicte derdinizi paylasiniz, zaten burada yeterince stresli bir donemden gecen hamile kadınlar var. Bazen bebeklerimizi az hissetmemiz normal iken sizin söylediğiniz şey cok yanlis. Lütfen baska bir yerde acinizi paylasiniz. Iyi gunler.

Kizlar dun bebisimi gülümserken gordum, cok mutlu göründüğü icin cok duygusalim dünden beri :KK36:
Kilosu 1.305 gr olmus. :KK45:

Dun bana tdap asisi (boğmaca asisi) yapıldı, bebeği bogmacadan korumak icinmis. Var mi icinizde Boyle bi asi olan?
Ooyyyy banada dil çikarmıştı sıpaaa 😂😂😂
Kilosunu öperimm onunn
Böyle aşımı varmış ben ilkkez duydumm bizede yaparlarmı acep yeterki iyi olsunda aşı şifa olsun canom🥰

Geçen cumartesi akşam bende öyle oldum ağlayacaktım eşime diyorum dayanamıyorum ben. Sonra en son sahur vakti maden suyu içtim o rahatlatmıştı
Ya valla bugünü unutamam inanılmaz zordu bende şimdi içiyorum kuzu iyi geliyo şimdilik
Ben de deneyeceğim o halde en uygunu bu marka çünkü.
Kızıma yaptıramamıştım.Hatıra ona da kalsın diye 15 er tane ikisine de yaptırmayı düşünüyorum sadece en yakınlara vermek üzere.
Zaten çok pahalı ya gökkuşaklı anahtarlık beğendim tanesi 20 tl
yemek sırasında, yemekten hemen once ve hemen sonra cok su icmemek
yemekten sonra hazmetmeden uzanmamak
cok baharatlı yememek, ağır yemek yememek
azar azar sik sik yemek (ben asla yapamadım bunu) :)
ve ben her mide yanmam basladiginda elma yiyorum anca onunla rahatlıyorum.

Dikkat edeceğimiz cok şey var kuzu mide yanmaması icin :KK43:
ben de hepsine dikkat edemiyorum bu arada. Hele cok acıkınca asla az yiyemem. ama az biraz dikkat etmek bile rahatlatiyor beni ve elma.
Kuzu baharatlı falan yemiyorum hiç ama sanırım bi yerlerde bi hata ediyorum dediğin gibi 😑

Kaybınız için başınız sağolsun çok üzücü ama bizde hamile olduğumuz için keşke böyle bi yorum yapma gereğinde bulunmasaydınız çünkü birinde ufak bi terslik olsa hepimiz kendimizi yokluyoruz lütfen dikkat etmeye çalışın

Kizlar dun bebisimi gülümserken gordum, cok mutlu göründüğü icin cok duygusalim dünden beri :KK36:

Dun bana tdap asisi (boğmaca asisi) yapıldı, bebeği bogmacadan korumak icinmis. Var mi icinizde Boyle bi asi olan?
Masallah bebise cancan. Bende bugun gittim doktora. Benimkide 1.550 kg olmus sıpa. Bana da yaptilar bogmaca asisini hatta ben gecen sene ilk hamileligimdede olmustum 5 sene gecerli diye biliyodum dedim. Doktorda bana her bebek te yaptirmak gerek oldugunu soyledi. 🤗🤗

Oy maşallah artık mimik yapıyolarmış kuzu benimkide yarım Bi gülüş attı sağolsun😂 kız o aşı ne ilk defa duydum

Ooyyyy banada dil çikarmıştı sıpaaa 😂😂😂
Kilosunu öperimm onunn
Böyle aşımı varmış ben ilkkez duydumm bizede yaparlarmı acep yeterki iyi olsunda aşı şifa olsun canom🥰
Bizde bebiş doğduktan sonra karma aşının içinde yapıyorlar canım.
Daha hafif demi baştakine göre. Kızın nasıl oldu peki?
Tabii daha hafif canım. Öksürük ve ses kısıklığı geçmiyor.Kızım iyi çok şükür. Hamile olunca her hastalık zor atlatılıyor işte az kaldı.

Bebiş kaç kg olmuş günümüz aynı gidiyor merak ettim😊

Tabii daha hafif canım. Öksürük ve ses kısıklığı geçmiyor.Kızım iyi çok şükür. Hamile olunca her hastalık zor atlatılıyor işte az kaldı.

Anladım canımm bilmiyordum 😌

Kuzu sen doktora gittinmi

X