2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay maşallah ağzının kapanıp açılması iyimiş biliyomusun bişeyler yemek istiyomuş o sırada yerim ya

Canım her zaman yemiyorsun sonuçta. Bu kocalar da olmayacak şeylerde pimpirikleniyorlar:)
Yanii yemiyozda iştee sağlıklı degil diye bide açılmamış paketti kocama dedimkii sana tost yapayim de ye acikmıssındır dedimm yaptım tost ona açılmış olsun ki benim yediğimi anlamasın diye ayak uydurdum hahahaha paketliyken anlardı yediğimi
Ama evet rahim ağzını görüyo özeldeki doktorlar nasıl görünmüyomuş anlamadım

Çok değilmi ya

Maşallah sana kuzuu
Yaaa cok terliyosun bide kanaman çok oluyor dedii o yönden ama ben evdekinden getiririm sanki kim ne görcekk benii kimse gelmez hastaneye uzaktayız
Anlıyorum seni kuzum bende korktuğumdan evde terör estirdim o ara pişirmeyin yemeyin kokusu oluyor canım çekicek diye bir sabah kupkuru 1 dilim yedim sırf evdekilerde yesin diye
Hahahaha benimki almıyo sırf yemeyeyimm diyee

Bak bak planlara bak sen :)))

Ben 4 takım aldım da yani hepsini götürmem evim yakın bide baktım lazım oldu eşim alır gelir hemen bak şunu hastaneye düşündüm

Eklentiler

• 4E615B7E-9A5E-4409-87B3-E53D147022D7.png
    440,6 KB · Görüntüleme: 68
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…