2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kontrolden geldim beeen😍 1600 küsür olmuş minnak kızın kilosu. Her şey yolunda dedi doktorum. Ağzını açıp kapatıyordu sürekli şapşik 🥲 Yine bi el yüzündeydi. Biraz çekti de bu sefer foto alabildik 😍 İdrar tahlili verdim yine enfeksiyon var mı diye bakılcak.

Bu arada muayene sayım 10 değilmiş sınırsızmış yılbaşından önce aldığım için. Hesap yapmama gerek kalmadı 2 haftada bir gitcem😂

Ha bir de çalışan anneler 32.haftada mutlaka rapor almak gerekiyormuş çalışır veya çalışmaz diye yoksa cezası varmış. Haftaya 32 oluyorum o zaman alcam bende
Ay maşallah ağzının kapanıp açılması iyimiş biliyomusun bişeyler yemek istiyomuş o sırada yerim ya 😄

Canım her zaman yemiyorsun sonuçta. Bu kocalar da olmayacak şeylerde pimpirikleniyorlar:)
Yanii yemiyozda iştee sağlıklı degil diye 😂 bide açılmamış paketti kocama dedimkii sana tost yapayim de ye acikmıssındır dedimm yaptım tost ona açılmış olsun ki benim yediğimi anlamasın diye ayak uydurdum hahahaha :KK70: paketliyken anlardı yediğimi :KK70:
Ama evet rahim ağzını görüyo özeldeki doktorlar nasıl görünmüyomuş anlamadım

Çok değilmi ya

Maşallah sana kuzuu😄
Yaaa cok terliyosun bide kanaman çok oluyor dedii o yönden ama ben evdekinden getiririm sanki kim ne görcekk benii kimse gelmez hastaneye uzaktayız
Anlıyorum seni kuzum bende korktuğumdan evde terör estirdim o ara pişirmeyin yemeyin kokusu oluyor canım çekicek diye 😆 bir sabah kupkuru 1 dilim yedim sırf evdekilerde yesin diye 🙈
Hahahaha benimki almıyo sırf yemeyeyimm diyee 😂😂

Yanii yemiyozda iştee sağlıklı degil diye 😂 bide açılmamış paketti kocama dedimkii sana tost yapayim de ye acikmıssındır dedimm yaptım tost ona açılmış olsun ki benim yediğimi anlamasın diye ayak uydurdum hahahaha :KK70: paketliyken anlardı yediğimi :KK70:

Yaaa cok terliyosun bide kanaman çok oluyor dedii o yönden ama ben evdekinden getiririm sanki kim ne görcekk benii kimse gelmez hastaneye uzaktayız

Bak bak planlara bak sen :)))

Ben 4 takım aldım da yani hepsini götürmem evim yakın bide baktım lazım oldu eşim alır gelir hemen bak şunu hastaneye düşündüm

Eklentiler

• 4E615B7E-9A5E-4409-87B3-E53D147022D7.png
    4E615B7E-9A5E-4409-87B3-E53D147022D7.png
    440,6 KB · Görüntüleme: 68
X