2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sırtüstü nefes alamıyorum ben yaaa
2 sefer oksijensiz kaldım resmen 😏

Bende 37de çıkacağım kısmetse

Ahahahaa tebrikler canım 🤣

Selam canım şükür her şey yolunda sen nasılsın 💗

İyi yapmışsın kuzum. Aklından çıksın hemde gittikçe ağırlaşıyoruz iyi olmuş ellerine sağlık 😉

Bende bugün yine kontrolüm vardı. 1860gr olmuş. İnat etti yüzünü göstermedi hanfendi 😂

Ayyy ben bugün bununla çok uğraştım. Kesinlikle 32+0 olman gerekiyor. Asla sgk öncesini kabul etmiyor haberin olsun

Geçmiş olsun kuzum su an iyi misin😚

Hiç aklıma bilr gelmedi yidim valla 🤣

Oy oy teyzesi yesin onun cicilerini çok tatluuuuu güle güle giysin minikkkk 🤩

Kızzzz niye olmasın fıstık gibi olur hemide
Ben bi beyaz bi de kırmızı koydum 😀😀😀
Nazlılar yüz göstermiyorlar 🤭 bizim hep aynı tek el yüzde gözde her gitmemizde😂 eşim bugün artık doktora niye hep böyle sorun yok demi dedi😂😂

Slm canlar. Bugün kontrolüm vardı benim. 1330 gram olmuş. Yüzünü göstermedi yine. Elini yemeye çalışıyodu:)) birde gebelik şekeri için diyet yapıyorum sürekli. Bende durumlar böyle:))

Kızlar ya doğum sonrası için pijamamı mantıklı gecelikmi. Ben pijama almak istiyorum ama hangisi daha kullanışlı olur doğum yapanlardan duyan bilen varmı.
Hay maşallah büyüyorlar artık 😍

Ben pijama tercih ettim

Slm canlar. Bugün kontrolüm vardı benim. 1330 gram olmuş. Yüzünü göstermedi yine. Elini yemeye çalışıyodu:)) birde gebelik şekeri için diyet yapıyorum sürekli. Bende durumlar böyle:))

Kızlar ya doğum sonrası için pijamamı mantıklı gecelikmi. Ben pijama almak istiyorum ama hangisi daha kullanışlı olur doğum yapanlardan duyan bilen varmı.
Gecelik elbise tarzı rahat oluyor diyorlar önü düğmeli olanlar. Bugün bir arkadaşımla konuştum oda aynısını dedi. 1-2 pijama koyucam inşallah alabilirsem 2 tanede gecelik düşünüyorum bakalım.

Sırtüstü nefes alamıyorum ben yaaa
2 sefer oksijensiz kaldım resmen 😏

Bende 37de çıkacağım kısmetse

Ahahahaa tebrikler canım 🤣

Selam canım şükür her şey yolunda sen nasılsın 💗

İyi yapmışsın kuzum. Aklından çıksın hemde gittikçe ağırlaşıyoruz iyi olmuş ellerine sağlık 😉

Bende bugün yine kontrolüm vardı. 1860gr olmuş. İnat etti yüzünü göstermedi hanfendi 😂

Ayyy ben bugün bununla çok uğraştım. Kesinlikle 32+0 olman gerekiyor. Asla sgk öncesini kabul etmiyor haberin olsun

Geçmiş olsun kuzum su an iyi misin😚

Hiç aklıma bilr gelmedi yidim valla 🤣

Oy oy teyzesi yesin onun cicilerini çok tatluuuuu güle güle giysin minikkkk 🤩

Kızzzz niye olmasın fıstık gibi olur hemide
Ben bi beyaz bi de kırmızı koydum 😀😀😀
İyiki söyledin canım tamam bende öyle giderim

Nazlılar yüz göstermiyorlar 🤭 bizim hep aynı tek el yüzde gözde her gitmemizde😂 eşim bugün artık doktora niye hep böyle sorun yok demi dedi😂😂
Ayyy tam 15 dakka uğraştı doktorum
Salladık, mıncırdık, ayağını poposunu dürttük yok olmadı iyice iki elini birden kapadı yüzüne
İnadı anasına çekmiş zaaar 😂😂😂

Aynen yani oldum olası sevemedim abartıyı

Bebeğiim teşekkür ederim🥰

Sen bide doğdukları zaman gör 😄

Ay bak bu sene de bu model çok moda tam bir prenses takımı sağlıkla gelsin🥰 ismi ne olucak bu arada beybi

Kız bende öyle ya sanki nefes boruma oturmuş 😂sağol canım benimm 🥰

Saol canım 😊 Belis olacak ismi

Daha cok gecelik diyorlar hem muayneler icin rahat hem soğum sonrasi için ben bi pijama 2 gecelik koyucam hatta bitane daha gecelik almayi dusunuyorum önden düğmeli olanlardan

X