2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Okurkrn kendim yazmış gibi hissettim haberlerini bekliyoruz ozaman canım
Canim doktorumu gordum bugun bebeğin kalbini dinledi, normal sorularimizi sorduk klasik muayenemi oldum. Agri icin cok normal dedi. Daha once dedigim gibi hamile bel bantlarından kullanmamı önerdi. gece yatana kadar kullanabilirsin dedi. Yarin geliyor bandim tecrubelerimi aktarırım sizlere. Bugun agrim daha hafif ama hala epey var. Biz haftasonu esimle kanoya binmiştik, ondan cikarken biraz kendimi zorladım ve sanirim agrim ondan arttı ama endişelenecek bir şey yok dedi.

Kendi doktorumdan once detaylı ultrason randevum vardi ama cok erken olduğu icin yetişemedik yeniden randevu vermek zorunda kaldılar, göremedim bebisimi. Öğleden sonra gideceğiz tekrardan 3,5 saat sonra.
Çok güzel cano hayırlısi olsunn
Cos sago canimm :)
Magnezyum benimde kullanabileceğimi söyledi hem daha iyi de uyursun dedi.
Bel fitigi da etkileyebilir evet cunku vücut agirlik merkezimiz değişiyor. Allah kolaylık versin canim, bir iki gun daha bekleyip tekrar yoga yapacağım. Yogada kedi-kopek pozisyonu belimi cok rahatlatiyor eğer doktoruna danisirsan belki denemek isteyebilirsin.

Birde bu pelvik agrisi icin Kegel egzersizi öneriliyor. orada ki kasları geliştirmek icin.

Normal olmasına çok sevindim. Zaten sabah kalkınca hiç ağrım sızım yok gün içerisinde sürekli tuvalete gitmek zorunda olduğum için sürekli yat kalk ağrım ozaman çok oluyor. Sende kendini yorunca demek. Neyseki aynı güne randevu almışsınız hemencik geçer zaman

Ay hicccc açmadı gerçekten inanamıyorum devlet hastanesine gidiyorum diye mi böyle acaba ben hic görmedim suratını falan
Canim devlet hastanesinde ki cihazlar bir alt model olabiliyor, doktorun bence acmadigi icin degil cihazda o özellik olmadıgı icindir. Tr yi bi kac ay once ziyaret ettigimde annemler bebeği gorsun istedim devlet hastanesinden genel randevu aldim ama cihaz cok farkliydi görememiştik bile, nerdeyse o siyahlı fotoda bile bebisim farkedilmiyordu.

Saglikli oldugunu bil de, olsun yüzünü geç gor

Evet benimde aksama doğru artıyor :)
Az kaldı az, Şafak cok yakin hepimizin

Evet canm bende yapıyorum elimden geldiğince yoksa dayanılmaz oluyor ağrılar maalesef. Bir sorun olmamasına çok sevindim bebişlerimizi iyi olsunlar

Korkudan valla ilkini kaybedince hep korkuyorum elde olmadan Rabbim korusun bebeklerimizi inş

Ben de epey bakınmıştım ama pek bulamadım bizim gibi aynı şeyleri yaşayanları..
Evet ben de üzüldüm kahroldum ama iyi dileklerde bulunmaktan başka yapacak bir şey yok, bunların hepsi ihtimal dahilinde kesinlik yok iyi düşün iyi olsun, sadece sol böbrekte büyüme var en son 12 mm oldu

Bebişimm sorma bugün hep uyudumm
Doğru dürüst yemek edemedimm bide mutakta ki musluğumda kirıldı çıktı yerinden bide ona sinirlerim bozuldu oturdum boyna ağladım bugün en berbat bigünümdü benimm allahtan yedek musluğumuz vardı yeni hediye gelmişti iki saatte onla uğraştı eşimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…