2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kontrolden geldim beeen😍 1600 küsür olmuş minnak kızın kilosu. Her şey yolunda dedi doktorum. Ağzını açıp kapatıyordu sürekli şapşik 🥲 Yine bi el yüzündeydi. Biraz çekti de bu sefer foto alabildik 😍 İdrar tahlili verdim yine enfeksiyon var mı diye bakılcak.

Bu arada muayene sayım 10 değilmiş sınırsızmış yılbaşından önce aldığım için. Hesap yapmama gerek kalmadı 2 haftada bir gitcem😂

Ha bir de çalışan anneler 32.haftada mutlaka rapor almak gerekiyormuş çalışır veya çalışmaz diye yoksa cezası varmış. Haftaya 32 oluyorum o zaman alcam bende
Oy maşallah bareallah🤍🤍🤍

Bir saat önce doktordan geldim önce sağ gözüm görmez oldu sonra baş dönmesi mide bulantısı çok korktum şükür bişi çıkmadı bebe de cumaydı randevum bugünden gitmiş oldum. Bir beyin emarı çektir dedi doktorum hamileliğimden bu yana hiç böyle olmamıştım .
Tansiyonunu ölçtün mü yükselmiş olabilir mi?

Kızlar renkli ultrasonun detaylı ultrasonla bir alakası yok değil mi? Ne zaman renkli bakarlar acaba ekstra rica etmek gerekir mi doktordan? Haftaya randevum var
Renkli ultrasyon 4 boyutlu ultrasyon tatlım. Aslında doktorun arada açıyor olması lazım. Böyle tam yüzünü vs görmedin mi hiç? detaylı ultrasyonda aynı doktordaki gibi ama ondan 45 dk - 1 saat her şeye detaylı baktıkları için o ismi alıyor.

Sonr ader unv ye gitmeye karar verdim ders çalışıcam derr 😂😂benim kv de hiç arayıp demezz geleyim falann bize hizmet edende yohh amaann kocamdan başka kimseye ihtiyacım yok benimm oda hasta oldumu bende gitmem oğulları baksınn allah mecbur etmesinde

ay vallahi yapar:) neyseki oğlununda umrunda değil, bizde herşeyi beraber yapıyoruz

Aynen bende öyle diyorum. Gerçi o zaman da uykusuzluk falan olacak diyorum 😂

bana yinede güzel geliyor o uykusuzluk bile :KK66:

Bir saat önce doktordan geldim önce sağ gözüm görmez oldu sonra baş dönmesi mide bulantısı çok korktum şükür bişi çıkmadı bebe de cumaydı randevum bugünden gitmiş oldum. Bir beyin emarı çektir dedi doktorum hamileliğimden bu yana hiç böyle olmamıştım .

çok geçmiş olsun 🙌🏻

Çok mu yoruldun canım acaba çok geçmiş olsun. Hamilelikte mr çekimi oluyor mu ki 😕

Kız altın ucuz da değil 🤪ben hep altın set isriyordum hamile kalmadan önce eşimden gram altın taksa razıyım şimdi 🤣kayınbabam da bilezik takarım dedi ismini verdiğimiz için ama çok pahalı ya yazık kıyamıyorum da
Vayyy be düşünceli gelin seniii 🙃🙈 alsın canım boşver aaa adını da vermişsiniz alsın yani nolcak. Altın ucuz değil ama biz de 9ay emek verioz torun sahibi çocuk sahibi oluyorlar 😝

Eşin kapatsın bari onların açığını. Madem çeyrek onlara çok basit walla almıyorlarsa o zaman bnce değer vermiyorlar ya . Ayıp yani çünkü insan bekliyo sonuçta
Eşim alır canım ,ondan yana şüphem yok ,almazsa başına gelecekleri bilir😅😅😅

Ama onlar almaz çeyrek hiç birşey ya onlara lafı bile olmaz yani 😅bir ev arsa vermeleri lazım gayrimenkul zenginleri ama beklemiyorum birşey 😅😅çünkü gelemeyecegini biliyorum

Vayyy be düşünceli gelin seniii 🙃🙈 alsın canım boşver aaa adını da vermişsiniz alsın yani nolcak. Altın ucuz değil ama biz de 9ay emek verioz torun sahibi çocuk sahibi oluyorlar 😝
Haklısın valla hamile kalmak zormuş ama hamileliği devam ettirmek daha zor hep bir yürek erintisi 🥺rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin ❤️herkes doğumdan sonra ne hediye geldi yazsın😁

Renkli ultrasyon 4 boyutlu ultrasyon tatlım. Aslında doktorun arada açıyor olması lazım. Böyle tam yüzünü vs görmedin mi hiç? detaylı ultrasyonda aynı doktordaki gibi ama ondan 45 dk - 1 saat her şeye detaylı baktıkları için o ismi alıyor.
Ay hicccc açmadı gerçekten inanamıyorum devlet hastanesine gidiyorum diye mi böyle acaba ben hic görmedim suratını falan😌

X