2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
M -Murphy hangi marka aldın canım sen? duru granül lavanta almıştım ilk başlarda sevmedim kokusunu ama şimdi dolabı actıkca fena gelmiyor camaşırların kokusu

Dalinin sıvı deterjanını aldım canım daha sonra duru granül alacağım ama ekstra kokulu olanı almam diye düşünüyorum. Lavanta güzel ama çamaşırlarda falan yada oda kokularında ağır oluyor nedense. Kaldıkça kokusu gidiyor ya belki ondan rahatsızlık etmemeye başladı seni :)

Böyle de zor valla hareket beklemekten insan deli olur
Canım sen hareketliysen bebek hareketli olmazkii bukadar niye kötü düşünüyorsunuz hatta buaylardan sonra bebeğin hareketi çok olmuyomuş bigün bi hareketi olur bigün olmazz kafanızı rahat tutun bende de olmuyo pek

Neden sessiz sedasız okuyorsun bakim :) iyiyiz biz sen nasılsın nasıl gidiyor
Allah iyilik versin canım, yetişemiyorum ya eve çocuğa kendime,kaç gündür boynum ve omuzlarım çok ağrıyor zaten fırsat buldukça uzanmaya çalışıyorum ,boyun fıtığından ben agirlastikca ağrı artıyor

Evet geçen bir uygulamada yerleri daraldikca hareketleri kisitlanacak diyordu ,benim de bazen çok hareketli bazen de çok sakin

Evet geçen bir uygulamada yerleri daraldikca hareketleri kisitlanacak diyordu ,benim de bazen çok hareketli bazen de çok sakin
Heeehhh bende onu bulmaya çalışıyordum uygulamadada diyorum nerde okudum yaaaa yerleri daraldıkca hareketleri azalcak diyo hep hareketli olamazkii evimizde hareketli oluyoruzz bebek içinde sallanıyo uyuyo bukadar karamsar düşünmemek lazım herşey yolunda bundan sonra zaten bebek doğsada yaşayabilecek zamanda allaha şükürr bugüne kadar atlattık bundan sonrasına dikkatli olmak gerek kimsiinin hiç olmaz karnında sakin olur yanii

F fatma etiketleyemedm de beni gaza getirdi burda yazdıklarıyla yikadm ben herşeyi,ama hastane çantası hazrlamadm ütü yapacağım önce onu erteliyorm tabi
Çantayı bi dahaki aya bıraktım bende organizer sipariş ettim bavul içi yavaş yavaş artık yıkadıktan sonra çantayada geçerim ay ütüde var doğruya

Kolay gelsin canım. Benimde boyun fıtığım var nedense hamilelikte tamamiyle geçiyor ağrı. Tabi sen çok dinlenemiyorsun çocukla falan uğraşınca ağrının en büyük kısmı ondan sanırım

Ben yıkadım aşkom yıkayıp ütüleyip koydum yerlerine bikaçbirşey almam kaldı oda bayramda istanbula gideceğiz allahın izniyle o zaman halledeceğiz eksikleri
İyi yapmışsın kuzum ben daha yer açıcam eşyalara galiba benimde başlamam lazım.. benimde bi çanta kaldı bide uzun gecelik kaldı işte onlarıda aldımmı tamamdır senin ne eksik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…