2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yeter kuzu ya abartmaya gerek yok 1 gece kalıcaz zaten bazıları liste yapmış instada 4-5 takım pijama falan yazmışlar çok fazla geldi bana

Bende çok kararsızım ya aslında ağırlaşmadan yapsak iyi olur

Yok be kuzum hallolur vakit var daha

Ayy evet ya yok ben başlicam galiba😂

Senin herşeyin hazır canım bilmemmi😂

Ayy evet doğru diyosun bak ben gaza geldim bi kaç güne yıkarım heralde 😂
Yıkayınca da insan bir rahatlıyor ama.bence yıka gitsin🌸

Dün çıkardığım listeden 2-3 tanesinin yorumlarına baktım. Minoris, green clean ve sivenoya baktım. Tabi biraz fiyatları var yorumlarda memnuniyet çok ama arada memnun olmayanda var. Karar veremedim. Burda bunlardan alan arkadaşlar varsa fikirlerini almak isterim 😊
İnstagram hesabım var (birçok paylaşımı orada yapıyorum) orada sormuştum bu markaları bunlardan daha çok frosch önerilmişti. Ben de içerik konusuna fazlasıyla takığım, deterjan şampuan konusunda araştırıp alıyorum

İnstagram hesabım var (birçok paylaşımı orada yapıyorum) orada sormuştum bu markaları bunlardan daha çok frosch önerilmişti. Ben de içerik konusuna fazlasıyla takığım, deterjan şampuan konusunda araştırıp alıyorum
Bende bugün bir kız izledim INCIA önerdi. İçeriklerinin doğal olduğunu söylüyordu

Evet ya dinlenirken bile başımda oluyor çocuk ,Alah hiç ayırmasın tabi asla şikayet için demiyorum da yorgunluk oluyor ya boyun ağrım için ne yapabilirim acaba bana önereceğin birşey var mi
Benim olduğu zaman sıcak bir duş alıp eşime masaj yaptırıyordum. Sonra iki yastıkla uzanıp boynuma sıcak su torbası koyup bir süre öyle uzanınca baya rahatlıyordum.

Kızlar selam nasilsiniz?

Yazismalari okumaya calisiyorum ama sayfaları yetiştiremedim. :)

Bir kac gundur yazamadım, cok agrim var pelvik bolgesinde yatakta asla donemiyorum, uzerimi değiştirirken tek ayagimin uzerine agirlik veremiyorum, arabaya bin/cik ve yatağa da ayni sekilde yapamıyorum.
onceden hafif bir sekilde vardi bunun normal oldugunu biliyorum ama 2 gündür bir şey oldu ve inanılmaz derecede artti.
Tecrube eden var mi?
Yarin doktor kontrolum var doktora da soracağım, şimdilik internette ki tavsiyeleri yapıyorum. kucuk sıcak su torbalarından koydum ve hamilelik bel destekleme bandindan sipariş ettim. :KK43:
Benimde aşırı ağrım vardı doktor magnezyum başladı ama dayanılmaz bir ağrı biliyorum 😔 bende bel fıtığı var ben ona bağlıyorum. Bazı egzersizler var instagram sayfalarında onları yaptığımda rahatlatıyor biraz deneyebilirsin

Ben de kilitli poşetler var ya onlara koyayim dedim ,boyun ağrılarım hafiflese en azından hastane çantasına girecekleri ütüler koyarım , bayramdan sonraya birakasim var aslında duruma göre bakacağm ben de
Öyle çok güzel oluyor bir videoda izledim güzelce part part kilitli poşetlere koyuyor. Sonra organizelerin içine alıyordu. Bende öyle kilitli poşetlere koyucam üstüne yazı yazmayı planlıyorum hemşireye verilecek vs die. Sonra bir kısmını organizere alıcam kullanılmayan temizcek gelmiş olur 😊

X