2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evetttt öylede varmış yaaa ilkzamanlarda bizdemi alsak alsak diye konuşuyoduk bu topikte öyle böyle derken pahalı dedik almadıkk oyyy ne günlerdii suyumda gelse korkarım resmen

Evetttt öylede varmış yaaa ilkzamanlarda bizdemi alsak alsak diye konuşuyoduk bu topikte öyle böyle derken pahalı dedik almadıkk oyyy ne günlerdii suyumda gelse korkarım resmen
Nasil gecti ya sizin haberinizi aldik masallah sizlere kac haftalik oldunuz benimki neden yavas geciyor

Reactions: Jou
Tatlım sen ne aldın yaz buraya biz eksik buluruz

Hastane çıkışı, zıbın
Banyo seti
Tırnak makası
Şampuan
Pişik kremi
Göğüs pedi
Bebek bakım örtüsü
Bebek bakım pamuğu
Ağız bezi, emzik, biberon
Bebek bezi, ıslak mendil

Bunlar sanırım hadi eksiğimi söyleyin lütfen :)

Nasil gecti ya sizin haberinizi aldik masallah sizlere kac haftalik oldunuz benimki neden yavas geciyor
Yaa sen şimdi bizlesin yaaa ondan belki oyle düşünürsün hiç anlamıcan bakk öyle bi zaman gelcekkii ben şuan 28+4 anlamadım.nasıl geçti sen şimdi kafanı hamileliğe yorma yoksa hiç geçmezz kafanıd agıt başka şeyler yapp birşeylere takıl hep aklın hamilelikte olmasın yoksa ömür geçmez bende oyleydimm sonra herşeyi kaldırdım gebelik programları falan bak bak saat bile gecmiyordu

Benim geçtiyse herkesin geçer Magnifiaque :))

A
Kuzum yenidoğanlarda çok sümün oluyormuş. Serum fizyolojik tuzlu su halk dilinde o bebeğin burnunu temizlemek için bir solusyon gibi düşün. Aspiratörlede çekiyorsun
Anladımm kuzu sonradann var o bendee ama çok yavaş çekmek gerekirmiş burun kanaması gibi tahriş gibi olabiliyormuş bebekte kıyamam ya çekmeğe kıyamam benn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…