2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aman kimse de şeker fln çıkmasa keşke. Günde 6 kez parmaktan test yapıcam diye parmaklarım delik deşik oldu valla. Işin garibi tek parmağımı (işaret) okuyor cihaz diger parmaklardan akan kanı kaale almıyor. Yapa yapa artık kan gelmemeye başladı, sırf bgn 6 sefer fazladan igne batırdım istenilen düzeyde kan gelmedi diye. Neyseki diyetle kontrol altına alınabilen bi şey.
Ay Allah yardımcın olsun kuzu ya

Neden günde 6 kez çokmuş ya ben sabah aç karnına bakıyorum birde tok karnına okadar 😐
Bilmiyorum ki canım, hemşirenin talimati o yönde oldu. Sabah, öğle ve akşam açlık ve tokluk bakıyorum. Bir hafta bu şekilde baktım yrn kontrolüm var umarım gebelik sonuna kadar bu şekilde ölçum yap demez. Evde çıkan sonuçlarım (diyetin etkisiyle olabilir) gayet iyi çıktı, bakalım ne diyecek. Sen ne zamandan beri yapıyorsun peki belli bir süre verdiler mi sana da?

Bilmiyorum ki canım, hemşirenin talimati o yönde oldu. Sabah, öğle ve akşam açlık ve tokluk bakıyorum. Bir hafta bu şekilde baktım yrn kontrolüm var umarım gebelik sonuna kadar bu şekilde ölçum yap demez. Evde çıkan sonuçlarım (diyetin etkisiyle olabilir) gayet iyi çıktı, bakalım ne diyecek. Sen ne zamandan beri yapıyorsun peki belli bir süre verdiler mi sana da?

Ben en başından beri bakıyorum hatta hamileliğimin 7. Haftasına kadar glifor da kullanmıştım. Hastaneye yattığım dönemde ama dediğin gibi her öğün bakıyorlardı. Doğuma kadar devam ederim ben

Ooyyyy parti devam ediyorr bitanem iç tabi bekliyorumm :rolleyes:
BEA095C9-8CB9-43AD-BF05-B5A97A5D59DA.jpeg

X