2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benimki de dün gece aynı dedim çıkacak şimdi bi yerden 😂
Huylaniyorum bide gobek deligimden ittirdikce gidiklaniyorum 🤣🤣 gozukuyo bide disardan da bi tepecikler olusup olusup kayboluyo 🤣🤣
Hahahahahahaha benimde sabah öyle etti çıldırdı çıkası geleydiii 😂😂😂😂 beni al burdan dermişçesine gibiii
Sigmiyoki yavrumcuklar iceri 😅 ittirip duruyolar 😍😍

Yesunlerrr yaaa🥲🥲 ayy allahımm bizi bu günlere tattırdığı için çok şükürr🥲

Dimi çok çok güzel bir duyguymuş 🥺 hep tekmelesin bizi o minik ayaklarıyla😄 bende tekmeledikçe elimi koyuyorum hareketlerine bakıyorum eşimde rahat bıraksana çocuğu niye rahatsız ediyorsun diyor 🤦‍♀️😄

Yaaa kızlarr habu göbek deliği dışarı çıkıyoya hangi aydan başlıyor o en merak ettiğim şeyde o😂

Herkesin dışarı çıkmıyor bazılarının içe doğru oluyor benim mesela sadece göbek deliği büyüdü. Sende bir değişiklik yok mu

• Beğen
Reactions: Jou
Bende karar veremedim oyüzden şuan sadece göğüs pedi aldım
Göğüs pedi ne aldın ? Bu eksiklerin sonu yok al al bitmiyor
mycey marka aldım ben aventle arasında cok bi fark göremedim fiyatı dışında
Aa ona da bakayım. Gümüş kalkan almaya gerek yok o zaman ? Bu kalkanlar dışarda takılmıyor mu ? Belli mi oluyor dışardan ? Hiç bilmediğim işler

Kızlar bişey daha soracağım. Yenidoğana atlet giydiriliyormu almamız lazımmı 🤔
Hastane çıkışı içinde olan kollu ince atletler var çıt çıtsız olan göbeği düşene kadar ondan giydiriliyor genelde canım zibin daha sonra. Ben 6,7 tane aldım. Bir de onun bağı oluyor önü açılmasın diye hafif bağlıyoruz.

X