2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Geldiiim anca geldim 😍😍 bugun temizlik vardi bende sonunda evi temizlettm ramazan öncesi, bi abla geldi o yapti temizligi ama git gel dön dolas yoruldum yine, neyse bitti coo sukur, suan uyuyakalmak uzereyim nerdeyse, ama direniyorum uyumiciiim 😅

Haziriiiz bekliyoruz, ben sutle degil de sutlu kahveyle katilabilirim kabul dimi 🤩😄
Ooo kabul tabii kuzuş sonuçta süt varr 🤤🤤
Gece dokunmasın sana 🥲

yok canım bence hiç boşuna almamışsın bugün bende denedim dışardan kaba duruyor ama emzirme sütyeninin içinde felan gayet kulanışlı olur. bi taraftan emzirirken diğer memeden akan sütü toplar hem yara oluşumunuda önlüyormuş galiba :KK31:
Öyleymiş çiçemm de ben evde bigünüm sütyenle gezdiğim yok😂😂😂 annemler olursa tabii giyerim sütyen diyelim süt birikti o biriken süte biberonamı koyucaz dursa bozulmazmı

Kız Jou Jou benimki pıt pıt atıyor baya arka arkaya heralde hıçkırık ilk kez bu kadar dikkatimi çekti 🥲

Yalnız karnım atıyor bi yandan alttan da vajinadan da atıyor karşılıklı 😂
Evettt o arada banada oluyorr ikisi birden bugün sabah oldu
Karnın büyüdü belirginleşti demekki daha iyi hissetmeye başladın ben hergün hissediyorum yaa 🥲🥲

Geldiiim anca geldim 😍😍 bugun temizlik vardi bende sonunda evi temizlettm ramazan öncesi, bi abla geldi o yapti temizligi ama git gel dön dolas yoruldum yine, neyse bitti coo sukur, suan uyuyakalmak uzereyim nerdeyse, ama direniyorum uyumiciiim 😅

Haziriiiz bekliyoruz, ben sutle degil de sutlu kahveyle katilabilirim kabul dimi 🤩😄

Ben ayranla katılacağım, kahve o saatte uykunu kaçırmasın sende bana katıl :)

Kız Jou Jou benimki pıt pıt atıyor baya arka arkaya heralde hıçkırık ilk kez bu kadar dikkatimi çekti 🥲

Yalnız karnım atıyor bi yandan alttan da vajinadan da atıyor karşılıklı 😂
Yaa benim de bugün bi kaç kez altta (şeyimde yani😂) iğne batması gibi şeyler oldu. Size de oluyo mu, normal midir acaba?

Ohh mis gibi olmuştur. Bende ramazandan sonra dip köşe gircem bakalım 😂

Alarm kur ben öyle yaptım kaçırmayım diye🤭😂😂 bende kakao falan atsam süte zaten hiç içmiyorum 🙊🙈😂
Kurdum kurdum bende 🤣🤣
Ooo kabul tabii kuzuş sonuçta süt varr 🤤🤤
Gece dokunmasın sana 🥲
Yok yok dokuncagi kadar dokundu ztn yediklerim, sistim kaldim yine kocaman oldum 🤣
Ben ayranla katılacağım, kahve o saatte uykunu kaçırmasın sende bana katıl :)
Neskafe kahve gibi degilki ztn hele bide sutlu olunca tatli bi icecek gibi oluyo,
Ooo ben ayran icersem ucan balon gibi olurum gazdan 🤣🤣

Öyleymiş çiçemm de ben evde bigünüm sütyenle gezdiğim yok😂😂😂 annemler olursa tabii giyerim sütyen diyelim süt birikti o biriken süte biberonamı koyucaz dursa bozulmazmı
ayy atlet yerine sütyen yazmışım 🥴. son bi kac haftadır bende evde takmıyorum darlanıyorum🙈. ben ziyan etmem kaşıkla felan içiririm her damlası kiymetli 🤣

X