2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bugün annemle nevresim bakmaya giderken hafif yokuş çıkıyorduk. Allahım resmen yürüyemiyorum belim ağrıdı saatlerce yürümüş gibi. Havalar ısınıyor az az yürüyüşe çıksak iyi olacak sanırım

Karnın sertleşiyor mu oymuş aslında yalancı kasılmalar. Bu ara bende de arttı. Sorma yaa bende en erken 3-4 de uyuyorum 😔
sertleşti bugün . uykusuzluk çok fena acayip özeniyorum vurup kafayı saatlerce yatanlara
Bugün annemle nevresim bakmaya giderken hafif yokuş çıkıyorduk. Allahım resmen yürüyemiyorum belim ağrıdı saatlerce yürümüş gibi. Havalar ısınıyor az az yürüyüşe çıksak iyi olacak sanırım
ben bugün çıktım akşam üstü ama zorlandım bayaa dediğin gibi biraz yürüdükten sonra karnına demir bağlamışlar gibi ağırlaşıyor hemen

sertleşti bugün . uykusuzluk çok fena acayip özeniyorum vurup kafayı saatlerce yatanlara

ben bugün çıktım akşam üstü ama zorlandım bayaa dediğin gibi biraz yürüdükten sonra karnına demir bağlamışlar gibi ağırlaşıyor hemen
Aynıyız evet😔 sadece 3 gün çok güzel uyudum hamileliğin başından beri. Geri kalan her gün dönerken sürekli uyandım dalamadım bir türlü.

Ay tamam gelince mutlaka at🤩

Yaaaa çok geçmişolsun kuzummmmm😔😔😔

O zaman havalar ısınmamış olur bence. Ben olsam alırdım hatta yeni sekmede açtım duruyor öyle alabilirim de 😀😀😀

Evet canım az önce geldim
Kızım 1.720 gr. Olmuş her sey yolunda
Oruç tavsiye etmem ama siz bilirsiniz dedi
Doğumu konuştuk uzun uzun ama su gelirse banyo işini sormayı unuttum 🙈
Teşekkür ederim canım.Maşallah kocaman olmuş haftaya 2 kg olur😍Bir dahaki randevuyu ne zamana verdi?

Gün içerisinde az mı hareket ediyosun?Vücut yorulunca uyuyabiliyorum ben de.Yürüyüşe vs çıksan olmaz mı?
Yok Canım baya da hareketliyim. İşe gidip geliyorum. Boş vakit bulursam yürüyüş yapıyorum plates yapıyorum arada ama en başından beri uyku sıkıntım var. Hamileliğin her saniyesini hissederek geçirdim 😁 sen nasıl oldun ateş yok dimi ? Ocean c vitamini
İçmiştim ben üşüttüğümde

Ay tamam gelince mutlaka at🤩

Yaaaa çok geçmişolsun kuzummmmm😔😔😔

O zaman havalar ısınmamış olur bence. Ben olsam alırdım hatta yeni sekmede açtım duruyor öyle alabilirim de 😀😀😀

Evet canım az önce geldim
Kızım 1.720 gr. Olmuş her sey yolunda
Oruç tavsiye etmem ama siz bilirsiniz dedi
Doğumu konuştuk uzun uzun ama su gelirse banyo işini sormayı unuttum 🙈
Ay doğum için ne dedi tahmini hafta verdi mi ? Ben çok merak ediyorum doğum planını Benim doktor da hiç açmıyor o konuyu sinir oluyorum. Haftaya kontrol inşallah bi iki kelime bişe der

ya bende sanırım bu yalancı kasılmalar başladı gibi belim ağrıyor karnım bi tuhaflaşıyor. iyi değilim bugün. uyku da sıfır. benim vücut bebek emzirmeye mi hazırlanıyor gece bekçiliğine mi belli değil 5'ten önce uyuyamıyorum.
Bir kısmımız aynı uykusuzluktayız tatlım.. kasılma dediğin şey toplanma gibi mi sertlik bölgesel olarak?

Bir kısmımız aynı uykusuzluktayız tatlım.. kasılma dediğin şey toplanma gibi mi sertlik bölgesel olarak?
Bel ağrısına karın sertliği eşlik etti dokununca eskisi gibi yumuşak değildi. Ama tüm gün olmadı normal diyor herkes
Yamulmaz merak etme ama bir açıp baksaydın parça eksik mi diye 🙈
Ben de fazla eşyaya karşı acayip antipati var. Çok eşya olunca fenalık geçiriyorum 😁 kalabalık olmasın diye açmadım ramazandan sonra açayım dedim artık ne çıkarsa bahtımaa

Bel ağrısına karın sertliği eşlik etti dokununca eskisi gibi yumuşak değildi. Ama tüm gün olmadı normal diyor herkes

Ben de fazla eşyaya karşı acayip antipati var. Çok eşya olunca fenalık geçiriyorum 😁 kalabalık olmasın diye açmadım ramazandan sonra açayım dedim artık ne çıkarsa bahtımaa
Bel belki bebek büyüdüğü için ve eğer çalışıyorsan oturmaktan veya ayakta kalmaktan ağrıyordur. Bende mesela lokal lokal bebeğin olduğu yer sertleşiyor dışarı çıkıntı gibi o normal diye biliyorum çünkü ben daha önce dedim doktora sertleşiyor diye olumsuz bir şey demedi.

🤭 bizde eksik var mı diye açtık toplanır dedik öyle bekliyor annemde artık daha toplanmaz temizleyip üstünü kapatalım dedi 🤣 tabi nasıl temizleyeceğiz bir fikrimiz yok onu araştırıcaz 🥲
Hangi marka aldın park yatağı😊

X