2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yok Canım baya da hareketliyim. İşe gidip geliyorum. Boş vakit bulursam yürüyüş yapıyorum plates yapıyorum arada ama en başından beri uyku sıkıntım var. Hamileliğin her saniyesini hissederek geçirdim 😁 sen nasıl oldun ateş yok dimi ? Ocean c vitamini
İçmiştim ben üşüttüğümde
O zaman anneliğe hazırlık:) Boğazım ağrıyor ateş yok canım.

Ben hala uyanığım 🙊 uykular haram oldu 😂

Texas ın saat farkı ne kadar Türkiye ile arasında?
8 saat var aramizda, Ben erken yatip erkenden de uyaniyorum aslinda burada olabilirim ama o sirada yemek vs yapiyor oluyorum🥲

Gece uyuyamayinca nasil vakit geciyorsun? Film dizi izliyor musun? 😊

Kız ciddimiii senin başladımı 😂😂 benim arkadaşım hiç şişmemiş ödem hiç olmamış tuz ve aburcuburları hiç yememiş ama sezaryen oldu sezaryenden sonra ödem toplamış herkesin vücut bünyesi çok farklıymış ya

Birde tuzlu yesem demek nasıl olurdu acaba :)

Bende de bulantı yapıyor hala. doktorum kahveyle içebilirsin demişti. içine 1 çay kaşığı neskafe atıp içiyorum kahvaltıda.

Ben soğuk içiyordum önceden mide bulantısı yaptı. Sonra şimdi iyice kaynar derecesinde sıcak içiyorum rahatlatıyor şimdi iyi geliyor.

MC06 MC06 Jou Jou M -Murphy benim de ayağım ve bacağım da ödem oluşmaya başladı ellerim de ve yüzümde hiç yok ama 🙂
Kızımda doğum yapacağım gün ayağım nasıl şişmişti var yaa hatta resmini çekmiştim 3 saat sonra suyum geldi doğuma gittim 🤣
Simdi diyorum acaba doğum yapacaktım da ondan mı şişti öyle

Aa olabilir. Doğumdan sonrada el yüz çok şişiyor da doğumdan önce neden öyle şişti acaba

Ben çok beğendim canım hava da çok sıcak olmayabilir haziranda. Sen hangi şehirdeydin

Aaaa atsana modeli bakayım
Bende bugün ümraniye çarşıya gittim nevresimlik kumaş vs heeeer şeyi aldım 🤩🤩🤩

Harikaaaaaaaaa güle güle kullansın minigimiz

Yüz üstü yatmak ayyyyyyyyyy nasıl özledim 😴😴😴
Sağol bebeğiim 😊
Gönder elinden alan mı var diyeydin ne alakaysa nasipsizlikle
Yani sen bahane uydurucan diye ben neden nasipsiz oluyorum😂
Merhaba kızlar benimde moralim bozuldu.Eşim covid olmuş.Aşı yaptırmadım ben hiç umarım bulaşmaz.Geçen çok ağır şeyler yaşamıştım:KK43:
Kuzum bi şikayetin yoksa korkma sakın inşallah değilsindir 😊
Ben de çok sinirleniyorum. Dizilerde bile kötü sahnelere bakamıyorum 🙈 Bu tür günlerde insanlarım yüzleri görünürmüş tatlım boşvermemiz lazım ama insanlık takıyoruz kafaya 🙈
Valla bu dönemde bi çok kişiyle mesafe koydum arama beni üzmelerine fırsat vermek istemiyorum bebeğimden önemli değiller çünkü

İlk gebelikte benimki 1 numara büyüdü.Yüzüklerim de olmuyor hala...Bunda büyümedi çok şükür🤣

Kız bebişlerde mi daha çok şişiliyor yoksa:)
Bilemedim ki :)
Ay tamam gelince mutlaka at🤩

Yaaaa çok geçmişolsun kuzummmmm😔😔😔

O zaman havalar ısınmamış olur bence. Ben olsam alırdım hatta yeni sekmede açtım duruyor öyle alabilirim de 😀😀😀

Evet canım az önce geldim
Kızım 1.720 gr. Olmuş her sey yolunda
Oruç tavsiye etmem ama siz bilirsiniz dedi
Doğumu konuştuk uzun uzun ama su gelirse banyo işini sormayı unuttum 🙈
Maşallah kuzuya 🥰
Oruç tutmayi mi düşünüyorsun. Bende çok tutmak isterdim ama hem bebiş,hem evdeki çocuklar zorlar diye düşündüğümden tutamıcam bu sene maalesef:/
Aa olabilir. Doğumdan sonrada el yüz çok şişiyor da doğumdan önce neden öyle şişti acaba
Bilmiyorum ki o an görünce anlık çektim gecesine de doğuma gidince üstüne düşmemişim hep düşün yani 2 yıl sonra şimdi aklıma geliyor acaba doğum olacağı için mi şişti diye 🤪

X