2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Merhaba kızlar benimde moralim bozuldu.Eşim covid olmuş.Aşı yaptırmadım ben hiç umarım bulaşmaz.Geçen çok ağır şeyler yaşamıştım

Geçmiş olsun canım. Belirtileri hissettiği anda odaları ayırdıysanız bir sıkıntı olmaz bence. Eşimde oldu geçmemişti bana inş sende de öyle olur

Geçmiş olsun canım. Belirtileri hissettiği anda odaları ayırdıysanız bir sıkıntı olmaz bence. Eşimde oldu geçmemişti bana inş sende de öyle olur
Belirtiler 2 gündür vardı.Kızıma doğum yaptığımda da olmuştu onda eklem ağrısı oldugunda odayı ayırmıştık bize bulaşmamıştı.Inş yine öyle olur.

Özelde çalışanlara 32. ya da 37. haftada verilen doğum iznini bu haftalar içinde bir haftada alırsak mesela 34. Haftada önceki 2 haftayı doğum sonrasına aktarabiliyor muyuz? Kızlar ya aranızda bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Ya ben bugün okadar çok yedim okadar karıştırdım ki :) ye bişeyler aç bırakma bebişi
Kızzz bende yemekte öyle bi yedimmkiii patlıcak gibiydim bomba gibi acıkmiyımm daha diye yedim hep normalde böyle acıkmıyordum çok yiyince başladık sanırım artık yok anamm gene acıktımm yedimm birşeyler zeytin peynir

Kızzz bende yemekte öyle bi yedimmkiii patlıcak gibiydim bomba gibi acıkmiyımm daha diye yedim hep yok anamm gene acıktımm yedimm birşeyler zeytin peynir

Oh yarasın miniğe :) atıştırmalıklarda masummuş. Sıcak bir sütte içebilirsin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…