2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benim ilk yapacağım koşmak deli gibi koşmak :skandal:

Screenshot_20220329_192144.jpg

Görsün kız yazık kadın merak ediyordur🤭 O olunca kv yi de sokmuş araya😂😂
Ya normalde gitmekten vazgeçmiştim ultrason zarar verir diye yeni bakıldımya zaten düşünüyodum bi kontrolümde götürmek ama şimdi üşendimde 😄
Bu pazar hangi pazar acaba, istanbuldaysa açık adres alayım sizden 🤗
Kuzu tekirdağ da ya
Bu zıbınlarda kız erkek diyorlarda nesi farklı ki
LCWde de var netten baktım tamamıyla aynı gibi
Bu ince ipliler kız için ama ne farkedicekki ya dediğimin gibi içten giyicek nasılsa oda bi kaç kere ancak😄

Ya kıyamam ne güzel, Allah razı olsun. Bizimkiler de ilgi alaka gostermedigi gibi senden ilgi alaka bekliyorlar. Şaka maka böyle zamanlarda anlıyor insan çevresindeki insanların kıymetini veya kıymetsizliğini.
Evet gerçektende geçen bi arkadaşım da bana dediki ay sen çok nasipsizsin hiç bişey yapıp gönderemedik annemle konuştukta ben şok oldum moralimde bozuldu dedim bu nasipsizlik değil değer vermektir

Evet gerçektende geçen bi arkadaşım da bana dediki ay sen çok nasipsizsin hiç bişey yapıp gönderemedik annemle konuştukta ben şok oldum moralimde bozuldu dedim bu nasipsizlik değil değer vermektir
Şu hamile insanlara düşünmeden söylenen sözlere yapılan eylem ve mobinglere sinir oluyorum. Hamile insanlara iki kat özen göstermeli herkes söylenecek söz var söylenmeyecek söz var. Ha kendini tutamıyor musun hiç konuşmayacaksın. 🤨

Hastane çıkışı fln aldınız mı. Bir de İzmir’deki ark lar bi ara toplaşsak tanışsak ne hoş olur yaaaauuuewww 😍
Evettttt o tamamlandı sonunda 😁
Bir 5 Li (e bebek) bir de 20 Li (andywawa) aldım 😊

Hastane çıkışı diye geçmiyor ama şöyle 3lü set almıştım (e bebek)

Eklentiler

• DDDAB777-A9AB-4339-86B5-550AFE70363B.jpeg
    DDDAB777-A9AB-4339-86B5-550AFE70363B.jpeg
    45 KB · Görüntüleme: 43
  • 58B62D8D-891E-494C-A41F-9A3AC8A680C9.jpeg
    58B62D8D-891E-494C-A41F-9A3AC8A680C9.jpeg
    56,6 KB · Görüntüleme: 44
  • CC116928-4F79-4832-BBB4-EB245F95FDE8.jpeg
    CC116928-4F79-4832-BBB4-EB245F95FDE8.jpeg
    63,1 KB · Görüntüleme: 46
Şu hamile insanlara düşünmeden söylenen sözlere yapılan eylem ve mobinglere sinir oluyorum. Hamile insanlara iki kat özen göstermeli herkes söylenecek söz var söylenmeyecek söz var. Ha kendini tutamıyor musun hiç konuşmayacaksın. 🤨
Yani normalde alınmam ama hamilelikte alınıyosun işte elimizde değilki ya gerçekten hamilelikte tanıdım insanları

Kızlar nasıl sizce
Ben çok beğendim canım hava da çok sıcak olmayabilir haziranda. Sen hangi şehirdeydin
Nevresimi de beğendim dikiliyor cuma günü alcam bakalım o da çıktı aradan😍
Aaaa atsana modeli bakayım
Bende bugün ümraniye çarşıya gittim nevresimlik kumaş vs heeeer şeyi aldım 🤩🤩🤩
1 tl lik zıbınlarım buyuruun sweetgirlcandy sweetgirlcandy @Mumdelisi321 😄 hafif defolar var bi kaçında üsttekilerde kız için ama aldım yinede 😂
Harikaaaaaaaaa güle güle kullansın minigimiz
Benim ilk yapacağım koşmak deli gibi koşmak :skandal:

Eki Görüntüle 3036470
Yüz üstü yatmak ayyyyyyyyyy nasıl özledim 😴😴😴

Ay ben niye duygulandım sen koşmak deyince 🥲 inşallah sağlıkla kucağına al minnoşunu her şeyi yapın birlikte 😍

Bende yüz üstü uyumaaaaak😍

Şimdi sen öyle yazınca bende duygulandım bak 🥺 inş burada daha minnoşlarımızı konuşacağımız zamanlar da gelecek 🤗 yüz üstü uyumak candır of be😍

X