2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Oyyy Allah razı olsun o güzel anneciğinden çok duygulandım vallahi bende

Foto çekmedim yaa artık alınca atayım ama çok beğendim filli bir şey

Yani normalde alınmam ama hamilelikte alınıyosun işte elimizde değilki ya gerçekten hamilelikte tanıdım insanları
Ben de çok sinirleniyorum. Dizilerde bile kötü sahnelere bakamıyorum Bu tür günlerde insanlarım yüzleri görünürmüş tatlım boşvermemiz lazım ama insanlık takıyoruz kafaya

Merhaba kızlar benimde moralim bozuldu.Eşim covid olmuş.Aşı yaptırmadım ben hiç umarım bulaşmaz.Geçen çok ağır şeyler yaşamıştım
Hiç canını sıkma kuzum mesafenizi hemen koyun zaten hemen ayrı odalara gitmişsinizdir. Biraz dikkat etmek gerekecek. Sen yemene içmene dikkat et Allahım korur seni

Karadenizdeyim canım hopada

Evettt hattaa geldii kuzumm çok güzell trendyolda örgüana yazıyo atan bunuda görmüştüm acaba o kişimi

Hattaa aynısı tavşan ve maskeyle kahve hediye göndermiş

Dolap uygulamasında gördüm kuzum bunu çok tatlılar ama

Reactions: Jou
Hiç canını sıkma kuzum mesafenizi hemen koyun zaten hemen ayrı odalara gitmişsinizdir. Biraz dikkat etmek gerekecek. Sen yemene içmene dikkat et Allahım korur seni
Yemek,çay,uyku faslında ayrıyız.Amin canım.
Bulaşmaz inşallah canım ya. Sen yiyebiliyorsan bol bol sarımsak soğanlı şeyler tüket
Sağol canım tüketmeye çalışayım.
Önceki doğumun hangi aydaydı canım. Evet kışlık yakar gibi duruyor zaten

Temmuzdu.Ama benmle aynı hafta doğum yapan kuzenim üşüyordu:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…