2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynennn o ödemden kaynaklı büyüyomuş yaaa biliyorum onu

insan büyüdükçe daha bi anlıyor kardeşlerinin değerini. tek çocuk candır ama kardeş de kiymetlidir

Burnu büyüyen var mı kızlar bugün arkadaşlarla görüntülü konuştum burnun şişmiş dediler ya
Aaaaa hahahahaha o zaman bizimkilerede bi sorem bakamm bana dicekler ama dün halam yüzün zayıf dedi bana şişme yok dedii hahahaha nebileyimm ben hala mesela yüzüklerimi takıyorum şaşırilacak iş olmiycak belki şişme sweetgirlcandy

Bende yüzüğümü takıyorum hatta hala hamilelik öncesi kıyafetlerimi giyiyorum hep ama tek büyüyen o bende

Kızlar sizde de omuz ağrısı oluyor mu ya? Uyurken kolum omuzlarım vücuduma okadar ağırlık veriyorki saatlerce uykuya dalamıyorum neyden kaynaklanıyor olabilir

Bende boyun fıtığı olduğu için o omuz ağrısı hep oluyor kolada vuruyorsa sende öyle bişi yoktu dimi. Yalnız herkesin şikayetinde bende de var diyorum arkadaş ya. Normal diilim ben

Bende boyun fıtığı olduğu için o omuz ağrısı hep oluyor kolada vuruyorsa sende öyle bişi yoktu dimi. Yalnız herkesin şikayetinde bende de var diyorum arkadaş ya. Normal diilim ben
Hahahaha kuzumm yaa hep oturuyosunyaaa hareketsizsin oda mecburr oyüzden öyle heryerin bi ağrı hissetmen çok normall

Boyun fıtığı yoktu bende önceden cidden bende öyleyim ya hafta hafta video izliyorum bu hafta şunlar olabilir diye hepside bende var tansiyon göz kararmasi falan

Aayyy sorma dedim boşuna aldım büyük beden kıyafetleri yaaa
Giyemediğim var bide

Heveslendin tabi aldın giyerim dedin nerden bileceksin 2.5 kg alacağını yalnız ben 600 gr zayıfladım die sevindim üzerine 1 kilo aldım bir daha sevinmicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…