2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İyi yapmışsın kocişle birbirinizi görün madem🤭 ben aynı uyku yok😂 yatağa girince kaçıyor resmen ya 😂
Ayyy ben de öyleydim buara yatağa girdiğim gibi gidiyor gözümm😂😂😂 bu hamilelikte değişik değişik şeyler yaşıyorumm yaşamadığım😂😂😂 halımm yoldaaaaaaa dagıtıma çıktı:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Son düzenleme:
Cnm eğer enfeksiyon için görünüyorsan
bence idrar tahlilini kesin ver
Çünkü bana hep idrardan bakıldı

Kanda görününce gittiğim her doktor her seferinde önce idrar testi istedi
Benim özellikle hem kan hem idrar testinin yapılmasının sebebi hem değerlerimin ne kadar düştüğünü görmek içindi
Hemde bir türlü enfeksiyon geçmediği içindi
Anladımm kuzumm enfeksiyon için değil doktor isterseniz bi bakalım dedi birşey çıkacağınıda ummuyormuş gibi😂

Canım nasıl o fiyata aldın bu hafta mı aldın ben de kararsızım prego için. İzmirde var mı acaba babymallde indirim
Bu hafta aldım. Açıkcası ne sitesinde indirim vardı ne de mağaza içinde öyle bir ibare vardı. Almaya karar verince görevli söyledi ve aldık. İndirimde şöyleydi, bize bu arabayı alınca 750 tllik hediye verildi. Bizde bu araçta kullandık hediyeyi. Belki tüm araba alımlarında vardır bu tarz bir hediye.

Ayyyy çok tatlı çok güzel çok beğendim canımmmmm
Güle güle oynasın üstünde minik prenses 🌹🤩👸
Yorulunca ağrıyor evet 🙈🤭

Ayy sorma bende ara ara oluyordu geçen hafta cumartesi pazar gün boyu sürekli oldu perişandım. Çiğneme tableti alıyordum o bile işe yaramadı. Sonra mide koruyucu aldım fatma önerdi çok iyi bir geldi o. Sarı leblebide iyi geliyormuş fazla asiti alıyor diyorlar
Aaa iyi geldi dimi canım
Hiç demiyon Heee
Çok sevindim 🤩🤩🤩

Kızlaarrr gerçekten tavsiye ediyorummm:olamaz:

Screenshot_20220326-122730_Nefis Yemek Tarifleri.jpg

Bu hafta aldım. Açıkcası ne sitesinde indirim vardı ne de mağaza içinde öyle bir ibare vardı. Almaya karar verince görevli söyledi ve aldık. İndirimde şöyleydi, bize bu arabayı alınca 750 tllik hediye verildi. Bizde bu araçta kullandık hediyeyi. Belki tüm araba alımlarında vardır bu tarz bir hediye.
Babymall üye iseniz sms geliyor.Bana da geldi bilgi 31 Marta dek kampanya uzatılmış.

kızlar günaydınn bu dependin külotu sezeryan da bi sıkıntı olmaz dimi 🤔 yoksa lohusa pedimi daha kullanışlı olur ki
Arkadaşım sezeryan oldu ve depend kullandı. Ama gebe okulunda ısrarla depend kullanılmaması gerektiği söylendi. Onun yerine normal pedler tercih edilmeli dendi. Hatta yıkanabilir pede bile olmaz dediler .

kızlar günaydınn bu dependin külotu sezeryan da bi sıkıntı olmaz dimi 🤔 yoksa lohusa pedimi daha kullanışlı olur ki

Kuzu naber nasılsın canım 😍🌹
Bu depend neden alınıyor ki? Ben 2 doğum yaptım biri sezeryan biri normal. İkisinde de kullanmadım ihtiyaç da olmadı. Bu nasıl bir şey merak ettim 🙈
O külotlor olmazsa olmaz değilse ben de almak istemiyorum açıkçası. Haziranda oramı buramı terletir beni strese sokar gibi geliyor bana. Gece pedi iş görüyorsa ped kullanmayı tercih ederim şahsen. Acaba çok aşırı bir kanama mı oluyor ki? 🤔

O külotlor olmazsa olmaz değilse ben de almak istemiyorum açıkçası. Haziranda oramı buramı terletir beni strese sokar gibi geliyor bana. Gece pedi iş görüyorsa ped kullanmayı tercih ederim şahsen. Acaba çok aşırı bir kanama mı oluyor ki? 🤔
Yani diyorum ya 2 doğum yaptım hiç ihtiyacım olmadı. Bilemedim bende 🙂

Ben bundan aldım.Ilk doğumda da çok rahat etmiştim.Kalanı da reglimin yoğun günlerinde kullandım.Eki Görüntüle 3034627

Arkadaşım sezeryan oldu ve depend kullandı. Ama gebe okulunda ısrarla depend kullanılmaması gerektiği söylendi. Onun yerine normal pedler tercih edilmeli dendi. Hatta yıkanabilir pede bile olmaz dediler .

İlk etapta yetişkin bezi veriliyor hastaneden sonra siz ped alıyorsunuz. Geniş sızdırmaz olmaları lazım. Ben de ablamda öyle olmuştu.
ilk doğumumda kullanmamıştım ama herkes mutlaka al diyor kararsız kaldım bende 1 paket alim o zaman kızlar :KK36:

X