2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Kızlar dün gece (daha doğrusu bu sabaha karşı) 3buçukta acile gittim, "bunlar doğum sancısı mı?" diye biraz seyrek olsa da evet sancılarım yüksek çıktı, 1cm açılma varmış, simdi evdeyim ama sabah (yani 2 saat sonra ) tekrar çağırdılar veee ben tabiiki de uyuyamadım, makineye çamaşır attım, ortalığı toparladım, koltuk örtülerini düzelttim galiba stres yaptım, işin tuhaf yanı da doktorum cuma, cumartesi izinliyim demişti, sağolsun kızım da bir yoklayayım dedi

Hiiiç panik yapma bebişinin yüzünü gördükten sonra herşey bitiyor herşeyi unutuyosun

Ee vaktidir artık, yavaştan geliyor gelmekte olan. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Hayırlı olsun sağlıcakla büyüsün prensesleriniz

Hiiiç panik yapma bebişinin yüzünü gördükten sonra herşey bitiyor herşeyi unutuyosun

Ee vaktidir artık, yavaştan geliyor gelmekte olan. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah
Durumlar biraz karıştı, gece 4bucukta eve geldik, sabah tekrar çağırdılar, kendi doktorum 2 gün izindeydi diğer doktor suyunu kontrok etsin sonra eve gondersin dedi (ama hastaneye vardigimda sancıdan 2 büklümdüm) diger doktor bakti ve bebeğimin suyu azalmis, hastaneye yatirdilar ama sonra ne sancı ne açılma, tekrar taburcu ettiler. Akşamustu 5te eve geldik, 9da tekrar nst icin cagirdilar, birsey cikmadi, suan evdeyim, yarin sabah tekrar nst icin gidecegim. Biraz yorucu bir süreç oluyor ama tek temennim bebegime birsey olmasın, doktor "öyle yada böyle pazartesi doğurman lazim" dedi yoksa kakasini yapmaya başlarmış dua edin bana, kolay bir dogum gerceklestireyim

Öyle dünyalar güzeli bi bebeğin olcak ki tüm bu yaşadığın stresi unutacaksın. Dilerim sağlıcakla gelir hiç korkma doktoruna güven

Masallah saglikla buyusun ins. Kacinci haftada kac kg dogdu.birde sutunu sag bol bol sagdikca gelecek.sicak su kompreside yaparsin gelir merak etme

Maşallah çıktınız mı eve, ikinizde iyi misiniz?
Sağolun kızlar bebek 3380 gr 38+5 te sezeryan oldu çok zorlandım ben pişman oldum sezeryan olduğuma da sütüm gelmedi mama verdik bugün de sarılık değeri yüksek çıktı yatış oldu hastaneye evde her kafadan bir ses çıkıyor zor bir dönemden geçiyorum ama yine de çok şükür o kadar güzel bir duyguymus ki şimdi anlıyorum Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı eylesin yavrularımızı bu arada sütü elektrik li pompa ile sagdim bugün gayet geliyor artık ama çocuğum biberona alıştı sanırım

Hastaneye yattım, sonra tekrar ciktim, suan evde beklemedeyiz, doğurmadım yarın doktor randevum var ama sancım falan yok bakalım hayırlısı
Hic mi sancin yok ben 36 haftalığım inanılmaz bel ağrısı çekiyorum nstde ufak ufak sancılar çıkıyor artık

Hic mi sancin yok ben 36 haftalığım inanılmaz bel ağrısı çekiyorum nstde ufak ufak sancılar çıkıyor artık
Belim benim de ağrıyor ama cuma akşam ve cumartesi gününde yaşadiklarim bana ögretti sancının bele vurmasiyla, normal bel ağrısı farklı, benim de hafif sancilarim cikiyor ama o gün nst.de 89u falan gördüm ben. Yarim saatte 4 defa 70 üstü gördüm, o biraz zorluyor

Hic nst kağıdından anlamıyorum valla ama gerçekten sancinin bele vurma ağrısı farklı oluyor

O acı bambaşka gerçekten, cuma günü duştayken başladı, gözümde şimşekler çaktı resmen, ama ne oldu ne bitti benim kız geri kaçtı alhdjsksl
İşte benimde öyle pazartesi başladı resmen soluğum kesildi bugün sancı çıktı eve geldim kötüydüm şimdi iyiyim mesela ama sizin de kız olduğuna göre kız bebek bele erkek bebek kasiga vurur diolar demek ki doğru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…