2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Sağolun kızlar bebek 3380 gr 38+5 te sezeryan oldu çok zorlandım ben pişman oldum sezeryan olduğuma da sütüm gelmedi mama verdik bugün de sarılık değeri yüksek çıktı yatış oldu hastaneye evde her kafadan bir ses çıkıyor zor bir dönemden geçiyorum ama yine de çok şükür 🤲 o kadar güzel bir duyguymus ki şimdi anlıyorum Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı eylesin yavrularımızı 😇bu arada sütü elektrik li pompa ile sagdim bugün gayet geliyor artık ama çocuğum biberona alıştı sanırım 😕
Hiç dert etme benim de zayıf doğan kuşumun sarılık değeri artıyordu bugün en son tahlile gittik iki günde 1 değer düşmüş🙏🏻 bi daha bakmaya gerek yok dedi. Çünkü doktor bana şırıngayla besle demişti ikiz oldukları için sütüm yetmiyor. Şırıngayla meğerse doymamışlar hiç zayıflamışlardı bile. Ben de iki gündür önce emzirip ardından biberonla mama verdim iki günde 100er gram kilo almışlar ve değerleri düşmüş. Ama doktora demedim biberonla verdiğimi bazen çok da takılmamak laxım. Şu an uzun uzun emzirip mama veriyorum direkt ve gayet de içiyolar kuşlarım şükür🙏🏻

Bugün hastanede yaşlı teyzeler olarak kimi gorduysem öyle dediler 😀 karnın aşağıda doğumun çok yakın birde kız bebek bele vurur sözleri duydum bugün hep 😛😀
Karnın aşağıda tabirini ben de duyuyorum, kimi karnın inmiş diyor kimi yok daha var diyor, bakalim yarın kontrol var doktor ne diyecek 😄

Hadi bakalım belki suni sancı verip alırlar
Benim doktor en doğal yolu seviyor anladığım 😄
Kızımın keyfi yerindeymiş, kendi sancısıyla gelmesi daha iyi dedi doktorum, pazartesi tekrar gel dedi. Sagolsun çok güveniyorum doktoruma, şimdilik kizcemle hala beraberiz 🩷🥰

Benim doktor en doğal yolu seviyor anladığım 😄
Kızımın keyfi yerindeymiş, kendi sancısıyla gelmesi daha iyi dedi doktorum, pazartesi tekrar gel dedi. Sagolsun çok güveniyorum doktoruma, şimdilik kizcemle hala beraberiz 🩷🥰
Yani tabiki bir risk olmadığı sürece kendi sancisiyla gelmesi en güzeli inşallah öyle de olur hayırlısıyla sağ selamet 🤲🥰

Sancı sayıyorum, sıklıklarını kontrol ediyorum, fenayım a dostlar, tüm gece uykusuzluktan sonra sabah eşime "ben yapamayacağım galiba" diye ağladım 😔 daha doktoruma haber vermedim ama canım çıktı çıkacak 😔

Sancı sayıyorum, sıklıklarını kontrol ediyorum, fenayım a dostlar, tüm gece uykusuzluktan sonra sabah eşime "ben yapamayacağım galiba" diye ağladım 😔 daha doktoruma haber vermedim ama canım çıktı çıkacak 😔
Doğumun gerceklesti mi acaba inşallah sağlıkla kucağına almissindir 😊 bende 38+4 üm aşırı bel ağrısı çekiyorum bikac gündür bakalım ne zaman gelecek 😊

Geliyor gelmekte olan 😊 bebek hareketleri de zorluyor beni çok aşağıda ve hareket edince canım acıyor 4 gün önce 3375 kg di büyüdükçe zorlaşiyor
Evet ya aşağıda hareket edince birde o ara sancı gelince çok kötü oluyor birde soğuk soğuk ter geliyor gelecekte gelmeyi bilemedi 🙃 bende geçen hafta gittiğimde 3 kiloydu Perşembe kontrol bakalım ne oldu ne bitti ne zaman gelecek 🙂🙂

Doğumun gerceklesti mi acaba inşallah sağlıkla kucağına almissindir 😊 bende 38+4 üm aşırı bel ağrısı çekiyorum bikac gündür bakalım ne zaman gelecek 😊
40+1 oldum, yok hala doğmadı, doktorum perşembeye yatış verdi, suni sancı ile normal doğumu başlatmak için, sürekli bir karın ağrım var onun üzerine sancılar tutuyor, çok zor ama kavuşmaya az kaldi inşallah 🩷🌸

40+1 oldum, yok hala doğmadı, doktorum perşembeye yatış verdi, suni sancı ile normal doğumu başlatmak için, sürekli bir karın ağrım var onun üzerine sancılar tutuyor, çok zor ama kavuşmaya az kaldi inşallah 🩷🌸
Allah'ım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım. Bana da hareketleri yavaşlamış gibi geliyor çok net sert hareket ederdi daha ağır yavaş va şıklığı azaldı gibi bugün doktora gitmeyi düşünüyorum.

Allah'ım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım. Bana da hareketleri yavaşlamış gibi geliyor çok net sert hareket ederdi daha ağır yavaş va şıklığı azaldı gibi bugün doktora gitmeyi düşünüyorum.
Yeri de kalmadigi icin biraz daha fazla uyuyorlar merak etmeyin, tabii doktorunuza gidin en iyi o bilir, sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏

Aynı şey için bugün bende sağlık ocağına gittim 130 135 çıktı kalp atışı hemşire alanı daraldığı için kendi de büyüdüğü için hareket edemiyor olabilir dedi ama yine devam ederse git dedi bana

Aynı şey için bugün bende sağlık ocağına gittim 130 135 çıktı kalp atışı hemşire alanı daraldığı için kendi de büyüdüğü için hareket edemiyor olabilir dedi ama yine devam ederse git dedi bana
Gittim bende doktora hiç biseyi yokmuş alanı daraldığı yavaşlamış ama hareketini yine de takip etmek gerekiyormuş. Kordondaki kan akışına baktı plesantanin durumuna baktı herşey yolundaymis 3500 kg olmuş en azından herşey yolunda öğrenmiş oldum kanala daha tam girmemiş benim

Gittim bende doktora hiç biseyi yokmuş alanı daraldığı yavaşlamış ama hareketini yine de takip etmek gerekiyormuş. Kordondaki kan akışına baktı plesantanin durumuna baktı herşey yolundaymis 3500 kg olmuş en azından herşey yolunda öğrenmiş oldum kanala daha tam girmemiş benim
Bende gittim sonradan doktora baş aşağı pozisyonda ama açılma yok dediler açılma olması için ne yapabiliriz

X