2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Bende gittim sonradan doktora baş aşağı pozisyonda ama açılma yok dediler açılma olması için ne yapabiliriz
Bol bol hurma yiyin merdiven inip çıkın rahim ağzına zeytinyağıyla masajla dairesel hareketlerle açıyormuş gibi yapın pilates topuna oturun eşle beraber olmakta doğumu başlatan açılmayı tetikleyen birşey sağlıkla gelsin inşallah

Pilates topunda hareketler yapıyorum genelde pelvisi harekete geçirecek seyler evim zaten merdivenli inip çıkıyorum ama rahim ağzına zeytinyağ ile masajı hiç duymadım onu nasıl yapicaz

Pilates topunda hareketler yapıyorum genelde pelvisi harekete geçirecek seyler evim zaten merdivenli inip çıkıyorum ama rahim ağzına zeytinyağ ile masajı hiç duymadım onu nasıl yapicaz
Ben onu duydum perine masajı diye geçiyor ama elin oraya yetişmesi zaten zor birde mikrop falan kapma gibi bı ihmali olabilir. Cinsel ilişkiyi de duymuştum sperm rahimi besliyor mu uyarıyor mu öyle bişeydi tam hatırlamıyorum. Senin 39 hafta oldu mu

Zeytinyağiyla genital bölge girişine elle daireler çizerek zeytinyağı sürülüyor orayı yumusattigi için normal doğumda dikiş atma yırtılma gibi durumlar en aza indiriliyor

Eşe de yaptıranlar var ebede yapıyor doğuma yakın başlıyorlar benim annem 5 çocuğu evde böyle dikişsiz doğurdu 6 yi hastanede doğurdu onda dikiş attılar

Cinsel ilişki de evet onunda faydası varmış 38 haftalık olduk

Herkese selamlar
Perşembe sabah 0700ye yatış vermişti doktor, suni sancı ile normal dogum olacakti, salıyı carsambaya baglayan gece agridan duramayip acile nst.ye gittim, sancım maksimum açılmam 7cm.miş. Beni acil doguma aldilar, max.10cm olan açılmayı da gördüm ama bebeğimin başı kanala girmeyince sezaryene döndük, yani hem normal doğum sancısı cektim hem de suan sezaryen acısı cekiyorum, hastanedeyiz, kızım 4100gr doğdu

Gözün aydın cannimm Allah ikinize de sağlıklı uzun ömürler versin. Maşallah kilosu iyiymiş normal doğum için zor bı kilo sanırım. Nasip de sezaryen varmış şuan eminim zordur ama acısı illaki geçecek bebişim saglikla doğmuş ya en önemlisi o annesi gözün aydın hemencecik toparlarsin inşallah

Amiiin amiiiin hepimize evlatlarimizla güzel, saglikli ömürler nasip etsin Rabbim evet biraz zor oldu ama herşeye değdi, sezaryen acısını da unutmaya yokmuş gibi davranmaya çalışıyorum

Maşallah bende sizi merak ettigimden girmiştim rabbim sağ salim kavuşturmuş sizi darısı bizlerin başına benim geçen hafta 100 kere çıkan sancım bu hafta 50 yi zor gördü sanırım gelmek istemiyor

Maşallah bende sizi merak ettigimden girmiştim rabbim sağ salim kavuşturmuş sizi darısı bizlerin başına benim geçen hafta 100 kere çıkan sancım bu hafta 50 yi zor gördü sanırım gelmek istemiyor
Benim de aynı hatta 40ı bile görmedik hiç gelesi yok bende kucağıma almak için sabırsızlanıyorm artık kendini ne zaman hazır hissederse o zaman gelecek dedi doktor daha hazır değil sanırım benim kız sağlıkla gelsinler de zamanı gelince sonuna geldik artık çok şükür

Amiiin amiiiin hepimize evlatlarimizla güzel, saglikli ömürler nasip etsin Rabbim evet biraz zor oldu ama herşeye değdi, sezaryen acısını da unutmaya yokmuş gibi davranmaya çalışıyorum
Değmez mi benim arkads 2-3 güne toparladı seninde kısa sürer umarım

Sancılar değişkenlik gösterebiliyor, benim de 2 hafta once 80leri görmüştü sonra hic yukselmemisti, doguma girerken cihazın maksimumu 100dü ve onu gösterdi. Sizin kaç haftalik oldu? Dediginiz gibi darısı sagsalim, mutlulukla sizlerin başına inşallah

Değmez mi benim arkads 2-3 güne toparladı seninde kısa sürer umarım
Benim eşim sey diyor "sonucun boyle olacagini bilsem 2 hafta sana sancı cektirmez direkt sezaryen ol derdim, ama krizi iyi yönettin ben daha zor ayaklanırsın zannediyordum" dedi. Doğumun oldugu gun aksamuzeri hastanede esim bebeğin altını acti heryer batmis, hemsirelere seslendik geliyoruz deyip bekle bekle gelmediler derken o can havliyle kalktim, bez islak mendil, tut temizle falan derken sezaryen falan kalmıyor

Merhaba dogum yaptınız mı suni sancı dan korkuyorum ne agrım var ne acılmam beni de pazartesi yatıracak zor mu

Orası öyle sağlıkla vaktinde doğsunlar tabi anne karnındaki birgunu dışardaki 100 güne esitmis ama işte yinede insan biran önce doğsun kucağında olsun istio

38 haftalık aslında önden gidiyordu gelişimini tamamlamış dedi doktor şimdi tam 38 oldu sancı çıkmadı açılma da yok ona üzüldüm çok fazla bel ağrısı çekiyorum dün gittiğimde 51 cm 3200 kg olmuş dedi doktor kendininde keyfi yerindeydi

Merhaba dogum yaptınız mı suni sancı dan korkuyorum ne agrım var ne acılmam beni de pazartesi yatıracak zor mu
Merhabalar, 40+2de doğum yaptım lakin suni sanciya gerek kalmadi, 7cm açılma ve max sanci ile doguma girdim ama bebeğimin basi kanala girmedigi icin sezaryen oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…