2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Kızlar günaydın doğumunu yapanlara hayirli olsun çok sevindim. 37+3 yiz çok az leke geldi dün akşam nst den sonra doktorum eve gönderdi şimdi sancim kanamam vs yok bu normal mi

Benimkilerden biri de gircek sanırım küveze birkaç şey sormak istedim canım. Küvezdeyken kıyafet veriyor muyuz? Bez mama biberon veriyor muyuz acaba. Neler lazım söyler misin rica etsem?
Canım nkaç haftalıksın ki ? Kıyafet bebekten bebeğe değişiyor , mesela benimkinin kıyafeti yok , ama bi bebek var ona Kayafet giydiriyorlar , bizden bez mama yatak örtüsü istediler bide şapka istediler ama şapkayı kullanmıyorlar

Kızlar günaydın doğumunu yapanlara hayirli olsun çok sevindim. 37+3 yiz çok az leke geldi dün akşam nst den sonra doktorum eve gönderdi şimdi sancim kanamam vs yok bu normal mi
Günaydın canım , dr ne dedi leke için ? Nasıl bi leke ? Kan mi ?

Ya benim kızda öyleydi , bende çok evham yapıyordum , sürekli dürtüp sol tarafıma uzanıp hareket etmesini bekliyordum , kaç hafta oldun sen şimdi ? Bebekler 2 saat uyuya biliyorlarmış 32 den sonra
Bugün 35+3 oldum ilk defa nst ye girdim sancı çıkmadı bebeğin kalp atışlarıda güzel çıktı

Herkes sezaryen herhalde, bir ben bekliyorum herşeyden habersiz, ne zaman gelir ne olur ne biter, evi sürekli düzenli, temiz tutmaya çalışıyorum aniden doğuma gidersem diye vallahi yoruldum
Yalnız değilsin bende bekliyorum bebeğin başı aşağıda dedi bugün doktor herşey normal doğuma uygun ama karnım o kadar aşağı düştü ki doğum yakın gibi hiç değilse 36 olması için dua ediyorum

35 haftalık. Bebeklerden biri 1850 gr doğcak. Yatak örtüsü derken müslin falan versek o olur mu ki yatakları küçük sonuçta.

Adet öncesi gibiydi sonra kesildi şimdide küçük tansiyonum 10dan aşağıya düşmüyor doktor alfamet al dedi
Canım bilmiyorum ama tansiyonun yüksek , keşke dr kontrolünde kalsan , yada bi başka dr da görün bilemedim , benim nişan biraz sümüksüydü

Canım dr bebeğin erken doğum riski bar yada bebek kanala inmiş dedi mi ? Demediyse bişey olmaz inşallah

35 haftalık. Bebeklerden biri 1850 gr doğcak. Yatak örtüsü derken müslin falan versek o olur mu ki yatakları küçük sonuçta.
Yok canım medikalden tek kullanımlık örtü veriliyor , bide hiç birşey açığını kabul etmediler , ben bebek bezini açmıştım geri gönderdiler açık olmaz dediler hijyen açısından

Benim de artik çok özür dilerim taa aşağıda tabii ben 38+2yim şuan, bana da "başı güzel baskı yapiyor" dedi, çatı muayenesi yapti "normal doguma uygun" dedi, nstde hafif sancılar çıkıyor "hazırlık sancıları" dedi, 1 haftaya düştü muayeneler yarın bir daha gidecegim
Ben kulağımı deldirsem 3 ayda iyileşir, sivrisinek ısırsa yara olur ve zor iyileşir, o yuzden hic sezaryen istemedim, sonrasinda bebegime bakamazsam diye korktum, ama suan yavaş yavaş gerilmeye başlamadım değil
Yok yok ben de diyordum bu çocuk beklemez diye ama aşağı inse de duruyor merak etmeyin, 36yıda görürsünüz ilerisini de inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…