2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Benim de artik çok özür dilerim taa aşağıda 😔 tabii ben 38+2yim şuan, bana da "başı güzel baskı yapiyor" dedi, çatı muayenesi yapti "normal doguma uygun" dedi, nstde hafif sancılar çıkıyor "hazırlık sancıları" dedi, 1 haftaya düştü muayeneler yarın bir daha gidecegim 🥰
Ben kulağımı deldirsem 3 ayda iyileşir, sivrisinek ısırsa yara olur ve zor iyileşir, o yuzden hic sezaryen istemedim, sonrasinda bebegime bakamazsam diye korktum, ama suan yavaş yavaş gerilmeye başlamadım değil 🙈🥺
Yok yok ben de diyordum bu çocuk beklemez diye ama aşağı inse de duruyor merak etmeyin, 36yıda görürsünüz ilerisini de inşallah 🙏🧿
Ay ne güzel iyice yaklaşmış sizin herhangi bir riskide kalmamıştır doğsa bile ben çok korkuyorum doğarsa küveze alırlar diye normal doğuma uygun ama yinede içimi korku kaplıyor sezeryan olupta hemen bakamazsam diye rabbim inşallah hepimizi bir avazda kurtarsın 🤲

Ay ne güzel iyice yaklaşmış sizin herhangi bir riskide kalmamıştır doğsa bile ben çok korkuyorum doğarsa küveze alırlar diye normal doğuma uygun ama yinede içimi korku kaplıyor sezeryan olupta hemen bakamazsam diye rabbim inşallah hepimizi bir avazda kurtarsın 🤲
Doğmaz doğmaz merak etmeyin, hiç kendinizi strese sokmayın, ben de diyordum bu çocuk beklemez diye ama geldik bu günlere 🤣 amiiiin hepimiz saglikla kucagimiza alalim inşallah 🙏🧿

Canım bilmiyorum ama tansiyonun yüksek , keşke dr kontrolünde kalsan , yada bi başka dr da görün bilemedim , benim nişan biraz sümüksüydü
Canim Kıbrıscım bilemedim antalyadayim perinatolog doktor evde kendim şeker tansiyon takip ediyorum öyle yükselirse haber ver doğumu c.tesiye ayarladı korkuyorum açıkçası son hafta tansiyon yüksek olunca

Canim Kıbrıscım bilemedim antalyadayim perinatolog doktor evde kendim şeker tansiyon takip ediyorum öyle yükselirse haber ver doğumu c.tesiye ayarladı korkuyorum açıkçası son hafta tansiyon yüksek olunca
Canım haftan çok iyiymiş, tansiyonun da yükselmeye başladıysa dışarda olması karnında olmasından kat kat daha güvenli şu an.

Yok canım korkma sitreste yapma zaten ölçüm yapıyorsun inşallah sağlıkla gelir bebeğin 🥰🥰🥰🤲🤲🤲🤲

Kızlar ben doğum yaptım çok şükür Bebek iyi 🥰 ama sütüm gelmedi hâlâ bide ağrım var sabahtan beri sezeryan bana çok zor geldi ya birazcık pişman oldum 😕
Ah canım çok sevindim Allah analı babalı büyütsün inşallah sütünüde kafaya hiç takma düzelir damla kullan o çok arttırıyor sütü hayırlısıyla doğmuş ya ona bak anestezi etkisiyle süt geç gelebilirmis yinede kafana takma

Kızlar ben doğum yaptım çok şükür Bebek iyi 🥰 ama sütüm gelmedi hâlâ bide ağrım var sabahtan beri sezeryan bana çok zor geldi ya birazcık pişman oldum 😕
Masallah saglikla buyusun ins. Kacinci haftada kac kg dogdu.birde sutunu sag bol bol sagdikca gelecek.sicak su kompreside yaparsin gelir merak etme

Ay canım benim gözün Aydın 😍😍😍😍🧿🧿🧿🧿 maşallah size , canım sezaryen ayağa kalktıktan sonra bol bol yürümen gerekiyor , yürümezsen zor geçer , kendine zorla ve yürü , inşallah çabucak toparlanırsın 😍😍😍🤲🤲🤲

Sütünün gelmemesi normal endişelenme , benimde 2 gün sonra gelmişti , göğüslerine sıcak havlu yada duvak du torbası koy ve zeytin yağıyle ucuna doğru masaj yap , eğer süt sağma makinesi varsa süt gelmese bile 2 saate bir sıcak koy masaj yap sonra sağ , 1 gün ben bu şekilde devam ettim taki süt damla damla gelene kadar

Doğum yaptım kızlar🌸 biri 2315 diğeri 1915 gram doğdu. Bi gece hastanede kaldık ertesi gün taburcu olduk. Emme ve soluk alıp vermede sorun olmadığı için hiç küvezde bile kalmadılar şükür🙏🏻 doğdukları andan beri 2 saatte bir 20şer dakka emzirip mama veriyorum sarılık olmasınlar diye. Sütüm şarıl şarıl gelmedi tabi ama yine de var şükür🫶🏻 hiç dert etmeyin herşey unutuluyor o kadar harika ki anlatamam🥰

Doğum yaptım kızlar🌸 biri 2315 diğeri 1915 gram doğdu. Bi gece hastanede kaldık ertesi gün taburcu olduk. Emme ve soluk alıp vermede sorun olmadığı için hiç küvezde bile kalmadılar şükür🙏🏻 doğdukları andan beri 2 saatte bir 20şer dakka emzirip mama veriyorum sarılık olmasınlar diye. Sütüm şarıl şarıl gelmedi tabi ama yine de var şükür🫶🏻 hiç dert etmeyin herşey unutuluyor o kadar harika ki anlatamam🥰
Oh masallah kuvezede girmemeleri cok guzel.ibsallah bnde 24unde dogum yapcam 36+2 olcaz insallh bnmde kuveze gurmezlwr oh neguzel bol bol op kokla

Oyyyy maşallah 🧿 sağlıklı, güzel, başarılı, mutlu ömürleriniz olsun hep beraber 🙏 eeee kimseler isim söylemiyor yahu 🥰

X