2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kuzucum gün içinde az az leblebi kabak çekirdeği yemeyi dene
Kavrulmamış karışık aldım meyve filan yiyemiyorum hiç kuruyemişe düştün
Tuzlu çubuk krakerde işe yarar
Bende midem ekşi ekşi sürekli sabah yemek yemek büyük bi işkenceye dönüştü

Günaydın;
Gaz nedeniyle olabilir mi acaba ? Sancı kramp gibi ağrı genelde o zaman oluyor sanki.
Yok canım bu bayagı kasıklardaydı ,gaz sancısı olunca biraz daha civarlarda oluyor
Bu da aynen öyle bırseydı canım ya bende gıtsem mı dıye düşünüyorum da dıger yandan alttan bakacaklar bu ıkıncı olur oyle olursa ıstemıyorum. Suan bır belirtim de yok gogus agrım vardı sıddetı azaldı. Zaten psikolojik olumsuz bırsey olunca hersey olumsuz gelıyor

Bende de biraz tiksinti var. İlk öğrendiğimde aşırı sağlıklı beslendim birkaç hafta ve kilo verdim ama 8.haftadan sonra sebze, sulu yemek midem almamaya başladı. Tatlı da pek yiyemiyorum normalde bayılırım. Elimden geldiğince hafif beslenmeye çalışıyorum. Sütten de tiksindim mesela peynir yoğurt yemeye çalışıyorum. Bulantı kusma çok az oldu bu hafta ama iki üç gündür o da yok gibi.

Kızlar ben bayağı ocak annesi olucam galiba jajsjsj. Gecen hafta 5+5 dim. Daha ne kadar yeni ya zaman geçmek bilmiyor. Perşembe kontrolüm var neler olacak acaba

Kızlar ben bayağı ocak annesi olucam galiba jajsjsj. Gecen hafta 5+5 dim. Daha ne kadar yeni ya zaman geçmek bilmiyor. Perşembe kontrolüm var neler olacak acaba
Geçecek ya bir şekilde sonra da bugünleri özleyeceğiz. Ben 3+6da öğrendim yarın tam 10+0 oluyor. Hala daha inanamıyorum bebişi henüz hissetmediğim için. Ultrasonda görmesem hala inanamayacagim arada hafif hafif kasık sizlamalari oluyor tek iletişimimiz bu şu an kendisiyle

Tatlıyı çok severim normalde hatta tek zaafım yemek konusunda. İlk haftalar tiksinti veriyordu hatta elmayı bile yeşil seçiyordum. ama artık yavaş yavaş iştah açılmaya başladı. Bayramda da memlekete gidip mideyi genişlettik tabi iyice şimdi daha önceden kahvaltı niyetine yediğim yulaf ezmesi ara öğün olarak bile kesmez sanırım

Yaa riskin daha yüksek olduğu günler gibi geliyor ya o yüzden biraz ilerlesin istiyorum . Bi de cok zor geciyor hep kusarak yatarak vs . Bi de kızımla cok ilgilenemiyorum böyle olunca. Vicdan yapıyorum

Canım belirtin olmak zorunda değil benim de belirtim olmuyor her zaman. Önemli olan kanamanın gelmemesi. Ben bu olayı yaşayınca endişelendim ama baktım kanamam yok sorun yapmadım. 1 hafta sonra dr kontrolüm vardı bekledim o zaman gittim doktor olabileceğini söyledi. Kafana takcak bi durum değil seninki de bence rahat ol

Ben de bi an önce bu riskli dönem geçsin diye bekleyenlerdenim ama zaman durdu sanki 7+3 bugün. Sürekli hafta hesaplıyorum ne zaman 12 olacak ne zaman 16 olacak diye

Ben de bi an önce bu riskli dönem geçsin diye bekleyenlerdenim ama zaman durdu sanki 7+3 bugün. Sürekli hafta hesaplıyorum ne zaman 12 olacak ne zaman 16 olacak diye
Ay ben de öyleyim 25 Mayıs'ta 12.haftayi dolduruyor 28ine de cinsiyet partimiz var 2.trimestra girişi kutluyor olacağım aslında

Bugün kraker aldım iyi geldi, kabak çekirdeği hiç aklıma gelmemişti. Onu da deneyeyim

Kızlar ben çok üşüyorum bazen titreme geliyor üzerinde kışlık hırka var bu durumu yaşayan varmı özellikle geceleri üşüyorum
Bendede var canım o hava 25 derece ben hala kalın patikle çift çorap geziyorum kimisine ter basar bizdede üşüme normal yani
Çorapla uyuyanlar online mı
Beeeennnn
Kizlar yaa bugun benden kahverengi parça geldi. Elimin kuş parmak tırnagı kadardı yaa neden boyle bisey olmustur cok korkuyorum
Parça geldiyse hemen doktoruna gitmelisin ya da iletişime geçmelisin düşük riski olabilir hiç vakit kaybetmeyin
Seninle gebeligimiz aynı geçiyor ya aynı şeylerden tiksinmisiz soğan ve yumurta ağzıma suremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…