2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Evet koç üni mert turğala gittim. Çok memnun kaldım. Herşeyi ayrıntılı anlatıyor.

Size sorum aklıma takılan farklı ultrasyonda günler farklı çıkar mı kendi doktorumda vajinalle iki 3 gün önce 7+1 dim bugün devlet hastanesinde karından 7+2 çıktım 7+5çıkmalıydım
Karından ultrason ile vajinal arasında fark olur kuzum
Cihazdan cihaza bile fark olmuş olabilir hepsi bir değil
Panik yapma hiç bi kaç günlük fark normal

Ah hiç sorma prilam ben de dört kere içiyorum hatta benim kesmiyor akşama bulantım fazla oluyor ne olacak halim bilmiyorum cabukncabuk günler geçse bari iştahsızlık bulantı ara ara kusma da var prilam a rağmen.

Karından ultrason ile vajinal arasında fark olur kuzum
Cihazdan cihaza bile fark olmuş olabilir hepsi bir değil
Panik yapma hiç bi kaç günlük fark normal
Benim zaten geç döllenme baya fark var adet tarihimle uyumsuz bakalım inşallah sonu güzel olacak Allah’ın izniyle

Benimde ilk çocuğumda sıkıntı olmadı.aradan beş yıl sonra 2.ye kaldım 10 haftalıkti 5. Haftada kalmış.kurtaj oldum. Bu üçüncü gebeliğim şükür 6+4 de kalp atışını duyduk ama bu sefer doktor bana coraspirin verdi. 35. Haftaya kadar kullanacağım. Önlem amaçlı verdi.

Ben de 3 kilo aldım vücut kendini bir kıtlık olasılığına Karşı koruyormuş yaratılış bu yani bazı insanlarda böyle

Merhaba kızlar nasılsınız acayip halsizlik var bende surdan suraya nefes nefese kalıyorum ve nabzim 90 larda bugün doktor kontrolum.var bakalım hayırlısı olsun
Güzel haberle gel inşallah canım. Halsizlik bende de var. az yürüyeyim, iş yapayım hal kalmıyor. Hasta gibi sürekli halsizlik var.

Eee biz foto yok mu

Ah hiç sorma prilam ben de dört kere içiyorum hatta benim kesmiyor akşama bulantım fazla oluyor ne olacak halim bilmiyorum cabukncabuk günler geçse bari iştahsızlık bulantı ara ara kusma da var prilam a rağmen.
ah çok iyi anlıyorum seni.. gerçekten bulantı çok kötü bir şey hayattan soğutuyor insanı.. çalışmak zorundayım okulda beni çok bunaltıyor. her yerde farklı bir koku var..

Kilo konusunda çok takmamak lazım kolay veriliyor ama son zamanlarda çok hızlı alınıyor ve bazı anneler lohusalıkta da alıyor. Son aylarda bebeğe kilo aldırsın diye birşeyler yiyoruz. Sonra onlar bize kalıyor . 20 kilodan sonra tartılmadım en az 25 aldım erken doğurdum birde o kadar kilodan 2320 çocuk çıktı.

Doğumdan sonra ilk kaç kaç kilo gidiyor peki ortalama

Benim boyum 178, şuan kilom 73-74 civarı.
20-25 kilo alırsam dev hatun olarak tarihe geçerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…