2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Benim doktorum dedi ki önceden toksoplazma geçirilse bile yakalanmak riskliymiş. Bağışıklık oluşmuyormuş.

Eğer aşermek gibi istediysen mutlaka yerine getir bir ısırık bile olsa. Ben öyle yapmaya çalışıyorum çünkü bu önemli bir konu.

Kızlar yedim valla ya napiyim çok küçük yedim

Önemli degil canim anladigim kadar artik
Bir bakayim tesekkur ederim insallah yapabilirim

Allah korusun insallah canim bir daha yaşatmasin.
Bu hikayeleri duydugumda motive oluyorum bizim de saglikli gelir insallah ❤
Ben de hiç kanama olmadi canim plesenta ortadan ayrilmiş.
Ikimizin de yüzü gülsün insallah ❤

Çatlatma iğnesiyle hamile kaldım o yüzden net günü biliyorum :) son adete göre 7 oluyo ama gerçekte 5
Bende catlatma ignesiyle hamile kaldim canim ama bende senin gibi igne gununden hesapliyordum ama normalde son adetinin ilk gununden saymaya baslicaksin en dogrusu olan bu

Benim de eşim haftasonu yok. Kara kara düşünüyorum ne yapacam diye, sen böyle yazdın ya asla yapamam

Bence vurmak için hafta sonunu beklemeyin. Eşiniz yanınızdayken deneyin ki vuramazsam ne olacak stresi yaşamayın. Çok basit ve kolayca vuracaksınız muhtemelen ama işte insanın fobisi elini ayağını bağlıyor. Ama bir çok insan gibi siz de bunu aşabilirsiniz. Bir kere yapmaya bakar..

Bacaktan da dusundum ama nette hic göremedim izleyip yapayim dedim ama bulamadim.
Nasil neresine yapiliyor bilemedim canim.
Karnima yarisi girdi gerisi girmedi çok sasirdim ben de.

Ben de şaşırdım. Nasıl ilerlemedi o iğne ya. Misafirin ile çözmüşsün neyse ki. O yaparken dikkat ettin mi neyi farklı yaptı ? Sanırım bugün yine sen yapacaksın.
Dün iğnenin acımayacak kadar ince ucunu keşfettin.. bugün nasıl vurulduğunu keşfedeceksin

1 haftadır kahverengi akıntım vardı.. Doktor yatış verdi ve progestan 200 fitil..Normalde ayın 10 unda kontrolümüz vardı ama kahverengi akıntıdan dolayı yarın kontrole gidicez..Bol bol dua edin bize

Umarım, bugün kontrolde güzel şeyler duyup oradan rahatlamış şekilde ayrılacaksın

Benim de ve igrenc bir hal aldı malesef doğal bir xözğöü olmadığını daha önce tecrübe ettiğim için onzyd içiyorum. Doktor randevum var oraya nasıl gideceğim hiç bilmiyorum
Çok fazla bulantım oluyor doğal çözümü olan var mı bu sefer çok erken başladı

Kolumdan yapti canim görmedim
Bugun de o vuracak saatinden önce bir telefon et yeter gelirim dedi.
Ben bu işi cözene kadar baskasi yapacak.

Hanımlar günaydın hepinize :)
Mesajların hepsini okuyamıyorum ama genel olarak herkeste çeşit çeşit sorunlar var galiba. Bendeki de mide yanması, reflü de olabilir tam bilmiyorum. Özellikle akşam yemeğimden sonra ne yersem yiyeyim bulantıyla karışık bi yanma oluyo yemek borusunda. Yemek seçebilmek eziyet oldu hem faydalı bir seyler yiyeyim diyorum ama mesela salata falan yediğimde limonu domatesi ayrı dokunuyor. Düz makarna yesem çook mantıklı değil safi karbonhidrat. Siz genel olarak nasıl besleniyorsunuz. Bu arada kahvaltımda ve öğlen yediğim zyağlı baklagillerde domates salça vs olsa bile sorun olmuyor her şey aksam baslıyor

Aynı durumdayım. hele dün gece tam bir kabustu. akşam da kahvaltı gibi beslendim. yine de mahvoldum. su bile içince reflü iyice azıyor. yetersiz su içebiliyorum bu sebeple. doktoruma ilaç sormak zorundayım sanırım gaviscon vs gibi hangisi uygun ise

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…