2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Arkadaşlar kan sulandırıcı iğne kullanınca kan verebiliyor muyuz :)

Ya benim var ama hiç kullanmıyorum o özelliğini nasıl bi yol gösteriyor bize hemen takıyım evde olunca takmıyordum
ya ben gunluk ortalama kalp atisimi hep takip ediyorum. her hamilelikte bu cikiyor, sonra dusmeye baslayinca dusuk yapacagimi anliyordum. bu iki sefer oldu.

bugun bi baktim, ortalama kalp atisim yine bi kac gundur dusmus, diyorum acaba yine mi dusuk olacak. acaba kalp atisini takip eden var mi aranizda?

kalp atışın saatten ölçtüğünde kaç çıkıyor ki? ben de az önce ölçtüm 79 bpm çıktı.

Benim de ve igrenc bir hal aldı malesef doğal bir xözğöü olmadığını daha önce tecrübe ettiğim için onzyd içiyorum. Doktor randevum var oraya nasıl gideceğim hiç bilmiyorum
Allah hepimize yardım etsin gerçekten bazen dayanılmaz oluyor

ortalama alma özelliği saatte mi var ne kadar cıkıyor ortalama?
hamilelikten once gunluk ortalama 60 civari oluyordu.

hamile kalinca 70-75'e kadar cikiyor ortalama.

bugun baktim, gun gun ortalama hep dusmus, bugun 62 olmus. daha onceki hamileliklerimde de ayni olmustu ve hep dusuk olmustu.

simdi de cok korkuyorum tekrar olucak diye

kizlar hamilelikte kendi kalp atisini akilli saat ile takip eden var mi aranizda?
Kuzu bende de var ama çıkardım hemen radyasyon oranı çok yüksekmiş ablam gecenlerde yigeniminkiyle ölçüm yapmış dün kolumdaydı çıkar onu dedi bende hamilelik boyunca kullanmama kararı aldım

Kuzu bende de var ama çıkardım hemen radyasyon oranı çok yüksekmiş ablam gecenlerde yigeniminkiyle ölçüm yapmış dün kolumdaydı çıkar onu dedi bende hamilelik boyunca kullanmama kararı aldım
peki dune kadar ortalama kalp atisin ne kadardi baktin mi, veya hala bakabiliyormusun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…