2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar günaydın bebeğiniz geceleri en fazla kaç saat uyanmadan uyuyor ? Bizim kız saat başı kalkıyor süt mü yetmiyor anlamadım normali ne bunun bu aylarda 5 ay 8 günlüğüz

Kızlar günaydın bebeğiniz geceleri en fazla kaç saat uyanmadan uyuyor ? Bizim kız saat başı kalkıyor süt mü yetmiyor anlamadım normali ne bunun bu aylarda 5 ay 8 günlüğüz
Günaydın, bizimki bir gece 6 saat uyuyup diğer gece saat başı kalkabiliyor. bizim de bir düzen oturmadı.

Arkadaşlar bebeğimin bezi sadece çiş olduğunda kokuyor buna enfeksiyon belirtisi diyebilir miyiz,? Sizlerin sadece çiş olduğunda hiç koku olmuyor mu? Bez Molfix ve babyturco
Canım ya nimete benzetmek gibi olmasın ama tahin kokusu alıyordm ben ağır bir şekilde birde arada bezini açarken içerken denk gelmişti durup ittiriyor gibi ses cıkartmıstı

Günaydııınnnnn köpeciği yemeyi çok seviyoruz
IMG-20230504-WA0031.jpeg

Bizimki de normalde ilk yattiginda 3-4 saat uyuyor sonrasında 2 saatte bir veya saat başı kalkıyordu ama son günlerde iki saatte bir veya saat başı sürekli kalkıyor 😥

Kızlar emzirirken ertesi gün hapı kullanılabilir mi sizce? Olumlu ya da olumsuz bilgisi olan var mı? Ya da soğan kürü vs yapsam sizce sakıncası olur mu ya🥴 doğurgan dönemim bir kaza olmuş olabiliceğinden korkuyorum 🙄

Bizde 2-3 gündür aynı şeyleri yaşıyoruz pazartesi günü 5 aylık olduk. 5 aydır çok düzenli olan gece uykularımız gitti 1 saatte uyanan devamlı meme isteyen bir bebe geldi. Kendimden ayrı kesinlikle uyutamıyorum. Meme ağzınddan çıkıyor uyanıyor. Gazı var gibi devamlı kıvranıyor ama husursuz da görünmüyor normal zamanda. Biz demir ilacı kullanmıyoruz ama 🙄 umarım geçici birşeydir çok endişelenmeye başladım bende böyle devam edecek diye.
Ben demiri kesince düzeldi canım. 4. Ay atağı da geçmiş sizde halbuki. Diş sebebiyle olabilir burda Bir_Kucuk_Mars Bir_Kucuk_Mars osman gönülalın videosunu paylaşmıştı.
Ben bir haftadır evden dısarı atım atmadım demiri de kestim bebeğimin uykularını yeniden düzenledim biraz rahatladık. Hatta yarın sünnet olacak inşallah sonrasında çok rahatsızlık vermez.

X