2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Benim oğlum da geçen ay 500 gram civarı aldı sürekli sulu kaka yapıyor. Sadece anne sütü aldığı için normal kabul ediyordum. Doktora sordum yeşile yakın oluyo genelde rengi diye tek başına birşey ifade etmez dedi o yüzden üstüne düşmedim. Sesli kokulu ve sulu yeşile dönük kakası genelde günde maksimum 3 kere yapar. Başka doktora mı götürsem ?

Kızlar bebişin emmesi baya azaldı , hem süre olarak çok az emiyor hem de emme saatini 3e 4e çıkardı . Acaba emmesi güçlendi diye mi yoksa iştahsızlık tarzı bi şeyi mi var . Çişli bez sayısında da sorun yok aslında ama bi bilemedim

Bizde de aynı çoğu zaman o istemeden ben veriyorum iştahı azalmıştır diye düşünerek

Bir şey yoktur, her bebeğin gelişimi farklı. Zamanı gelince dönecektir
Doktor günde beşten fazla sulu bezden taşacak şekilde kaka olursa ishal kabul ederiz demişti.

Sabah 8 aksam 8 uyuyan bebek mii benim oglus aksam 9bucuk 10 sabah 6 bidahada hic uzun uyumuyo 2 saatte bir yarim saat uyuyo okadar cok yoruyo beni
Benim kızımın gündüz uykuları biraz kısaldı ve geç uyumaya başladı ama gece uykuları sekmiyor pek. Derin ve aralıksız uyuyor genelde.yemek için alt değiştirme için anlık uyansa da gece devam ediyor uykuya..

Benim kızımda gündüz uykuları değişken bazen yarım saat uyuyor uyanıyor ama bazen de iki saat uyuyor.. banyo dışarı çıkmak da ekstra rahatlatıyor tabii o başka

Kızlar idrar yolu enfeksiyonu oldum. Lökosit 47 çıktı. İdrar batikon dökülmüş gibi. Acile gittim dün ilaç verdi ama hala düzelmedi renk. Bugün bulantı ve iştahsızlıkta var. Yarına üroloji ye gideceğim. C. Tesi akşamı batına sancıyla ağrı girdi ve anında idrar rengi döndü. Öncesinde hiç belirti vermemişti. Çok halsizim.

Çok geçmis olsun ilaclarla hemen toparlanirsiniz insallah

Çok geçmiş olsun. Benimde idrarda çıktı hiç belirti yoktu renk normal tek doz bir ilaç içmiştim geçti.

Biz dün biraz parka çıktık hemen yanaklarımız kızardı
Ciltleri çok hassas. aslında güneş görmesek de sürmemiz gerekiyor galiba.hamileyken biz öyle yapıyorduk diye hatırladım şu an Ama çocuğu daha sarıp sarmaladığımız için gerek duymadım ben. Cuma randevumuz var olmadı sorayım da başla derse başlayayım dışarı çıkınca.

Geçmiş olsun Canım bir an önce geçer umarım. Ürolojiye gitmekle iyi yaparsın daha hızlı etki edecek bir tedavi verirler belki

19. Hafta büyüme atağını dibine kadar yaşayan bir biz varız sanırım bir gece uykusu vardı düzenli olan saat başı uyanmaya başladı. Umarım biran önce normale döneriz çünkü ben bittim
Ben o atağı 2 haftadır yaşıyorum.saat başı gece uyanmalari sabah 4 5 gibi kalkıp oyun oynama isteği uykusuz hergecem takılıyorum.....gündüz uykusu desen hiç olmadı zaten. Kısa kısa uykular ...

Canım geçmiş olsun inşallah hemen iyileşirsin aynı sey gecen sene anneminde basına geldi onun böbreklerinde sorun cıktı seninde öyle olabilir baktırmadıysa bi kontrol ettir derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…