2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar bebişime bakın kontrole gittik bugün çok büyümüş nokta kadardı geçen kontrolde inanamadim💖 herkese nasip olsun inşallah böyle görmek. Fetal DNA yaptırınca doktora cinsiyeti söylüyorlarmış bayramdan sonraki hafta yaptiricaz. 3 haftaya öğrenmiş olacağız böylece. Parti yapicaz💖🧿 güzel bir plan yapmam lazım. Herkesin süreci sağlıklı ilerlesin inşallah hepiniz için dua ediyorum🙏🙏
Kaç haftalıksınız acaba hayırlı olsun

Kızlar bizde muayeneden çıktık çok şükür herşey yolundaymış ellerini ayaklarını bile gösterdi doktor kalp atışı suyu falanda iyi dedi bir dahaki kontrolü 1 ay sonraya verdi Allah herkese nasip etsin 😊

Tebrikler.. tüm hamilelik boyunca böyle devam eder sağlıkla kucağına alırsın umarım

Bir haftadir perhizdeyim agzima şeker sürmedim açlik sekerim hala yüksek 124 çikti.
Tsh 5 ilac kullandigim halde dusmemiş.
Hepatit B de pozitif cikti gecen hafta negatifti , aile hekimi yanlislik olabilir kadin dogum doktorun yenilesin bu tahlili dedi.
Cok gerildim hastaneye gidiyorum beta degerim de 7 bin üstunde saglikliysa bebekle keseyi gorurum artik
Güzel haberlerle gelirsin inşallah.

Geçmiş olsun canım. Testler tekrarlandığında umarım daha iyi sonuçlar alırsın. Ama bir sorun varsa da erkenden takibe başladığın için bu süreci hasarsız atlatacaksın bence. Gerilmekte haklısın ama bugün bebeğini görüp rahatlarsın belki bir parça.

Ben bugün insülin başladım. Çok dengesiz gidiyordu açlık da toklukta.. böylesi daha iyi oldu bence. Doz yetiyor mu diye haftaya kontrolüm var yine. Tsh da 1,9 çıkmış, kendi ilaç dozumla devam edeceğim ona da..
Canim çok sukur bebegimi gördüm kese falan her sey yolunda kalp atisini gordük ama duyamadik doktor simdilik iyi bir sorun yok dedi.
Digerleri icin dahiliyeye geldim sira bekliyorum.
Dahiliyeye görün kontrol altina alinsin bebege zarar verir bunlar dedi.

Kızlar bebişime bakın kontrole gittik bugün çok büyümüş nokta kadardı geçen kontrolde inanamadim💖 herkese nasip olsun inşallah böyle görmek. Fetal DNA yaptırınca doktora cinsiyeti söylüyorlarmış bayramdan sonraki hafta yaptiricaz. 3 haftaya öğrenmiş olacağız böylece. Parti yapicaz💖🧿 güzel bir plan yapmam lazım. Herkesin süreci sağlıklı ilerlesin inşallah hepiniz için dua ediyorum🙏🙏
Maşallah kocaman olmuş yaaa 😍 ücret öğrendin mi peki fetal dna testi için 1 ay geçmez şimdi sana gönlüne göre sağlıklı bir bebiş olsun inşallah 😊

Selam kızlar😍
6+4üm bugün bebek için gittim kalbi de duyduk gördük karından çok şükür Allaha😍😍 9barkod verdi bisürü kan aldılar dogum paketini de yaptırdım buarada medical park ulviye hocayaa

Çok sevindim canım ne güzel maşallah😍 ben de yarın gideceğim 6+4 oluyorum inşallah bebişi görüp duyabilirim 🥰

Kaç haftalıksınız acaba hayırlı olsun
8+2 canım ultrasonda da haftasıyla uyumlu dedi doktor
Maşallah kocaman olmuş yaaa 😍 ücret öğrendin mi peki fetal dna testi için 1 ay geçmez şimdi sana gönlüne göre sağlıklı bir bebiş olsun inşallah 😊
Evet canım 5.200 TL sonuçlar 7-10 günde çıkıyormuş. Doktorun verdiği yerin fiyatı bu. Eşim bir iki özel klinik de sordu onlar hem geç açıklıyor hem daha pahalı. Doktorun dediği yere yaptıracağız.

Canım sen duydunmu kalp atışını biz beraberiz ben perşembe saat 3 😍
Duydummm kuzum çok şükür 😍😍 karından duyuldu doktor bu bana yeterli eğer illa bidaha duycam dersen gel haftaya dedi ben de bana da yeter dedim ama sonra vazgeçtim sonucların bazıları cıktı onlar için gidicem gitmişken bidaha muayene olcam

ayyy bebişe maşallahh baya belli eller ayaklar :) cinsiyet söylemeleine de çok sevindim. Tam kaçıncı haftada yapacaklar canm fetal dnayı? Ben de bugün sorucam bakalım kaçta yapılacağını.

Herkese selam, uzun zamandır takip ediyorum burayı.
Ben tüp bebekle hamile kaldım. Bugün 6+2.
Pazartesi kese ve yolk gördük. Kalp atımı olduğunu da gördük. Atışını duymak için 2 hafta sonra gel dedi.
Dün biraz kanamam oldu çok telaşlandım. Bir günlük ped kadar şeffaf akıntı ile karışık kanama. Doktorumu aradım. Yatmam gerektiğini söyledi. Devam ederse proluton tam doz devam edeceğiz dedi. Dün bir daha kanama olmadı arada kahverengi akıntı oldu çok az.
Bu sabah yine bişey yoktu ama kalkınca yine bir günlük ped kadar kahve-az kırmızı akıntı geldi birden. Ağrım yok. Ama tabi insan tedirgn oluyor.
Kullandığım ilaçlar proluton iğne, oksapar, estrofem, ecopirin.
Umarım her şey yolundadır. Kötü bişey olsa ağrım olurdu diye düşünüyorum.

Geçmiş olsun ve tebrikler.. umarım her şey yolundadır iğne sayesinde bebeğin daha da sıkı tutunur sana ve iki hafta sonra iyice rahatlayarak çıkarsın kontrolden.

Tebrikler güle güle büyüt bebişini.. ilk partisine de keyifle hazırlanın 😂

X