2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar bebişi ve kalp atışını gördük çok şükür.🤲
Ama ultrason çıktısı koca bi parıltı🤦‍♀️ 6+6 haftamdayım ama ultrasonda 6+3 çıktı.

15 gün önce TSH 3.91'di. Bugün 2.08'e düşmüş çok şükür. 25mcg ilaç kullanmaya devam. 15 gün sonra randevum var dahiliyede.

Tarama testleriyle ilgili bilgi verdi.
11 mayıs'a randevu aldım ilk bebeğimi 9.haftada kaybetmiştim korkuyorum ve arada görmek istiyorum. At kafandan bununla yaşayamazsın dedi ama korku işte. Ekte bana verdiği liste var.
Darısı tüm arkadaşlarımın başına inşallah🤲
Gözün aydın canım benim🧿🧿🧿🧿🧿 her şey güzel olacak inşallah olumsuzu hiç aklına getirme❤️ Ben bi şey soracağım hamile iken sma taraması yapılıyor mu ? Aranızda yaptıran oldu mu? Ben hamile kalmadan yaptırmak çok istiyodum ansızın hamile kalınca yaptıramadım

Gözün aydın canım benim🧿🧿🧿🧿🧿 her şey güzel olacak inşallah olumsuzu hiç aklına getirme❤️ Ben bi şey soracağım hamile iken sma taraması yapılıyor mu ? Aranızda yaptıran oldu mu? Ben hamile kalmadan yaptırmak çok istiyodum ansızın hamile kalınca yaptıramadım
Teşekkür ederim 😘Canım bana verdiği listede sma için aile hekimine başvurun yazıyor. Demek ki oluyor hamileyken.

Kızlar sarı akıntım oluyor biraz koyu renkte varmı böyle olan
bende de bi kac gundur var. boyle altin sarisi renginde. once cok korktum, diger hamileliklerimde de olmuştu ve düşük olmuştu. ama kan gelmediği sureci sorun yok. Bi enfeksiyon filan olabilir.

eğer icin rahat etsin istiyorsan kesin acile git derim.

bende de bi kac gundur var. boyle altin sarisi renginde. once cok korktum, diger hamileliklerimde de olmuştu ve düşük olmuştu. ama kan gelmediği sureci sorun yok. Bi enfeksiyon filan olabilir.

eğer icin rahat etsin istiyorsan kesin acile git derim.
Kan yok cnm ben fitil kullanıyorum tüp bebekle olduğu için sarımsı kan değil cnm

Sık ilişki veya seyrek ilişki değil de x ve y spermlerin biyolojik olarak farklı olması orda kastedilen olay kızlar. Kız spermleri uzun süre yaşıyor erkek spermleri kısa. Döllenme günü ilişkide hamile kalınırsa erkek sperminin dölleme ihtimali biraz daha fazla oluyor. Sık ilişki dedikleri sanırım yumurta takibi yapmadan 2 günde bir rutin olan bu şekilde de tam yumurtlamaya denk gelmeme ihtimali daha yüksek ve uzun süre yaşayan kız spermi dölleme ihtimali daha fazla

Sma testi eşim yaptırdı sonuç bekliyoruz 40 günü geçti bebek bile oldu öncesinde yaptırdı sözde. Özel klinikte de yapılabilir ama aile hekimleri yapıyor.

Benim de bugün biraz geldi lekem kahve gibi değil ama kirli beyaz gibi değişik önceden kimyasallarım olduğu için korkuyorum 4 gün önce keseyi görmüştük yolk oluşmuştu yarın bi özele gitsem mi ne yapsam sizce

Sık ilişki veya seyrek ilişki değil de x ve y spermlerin biyolojik olarak farklı olması orda kastedilen olay kızlar. Kız spermleri uzun süre yaşıyor erkek spermleri kısa. Döllenme günü ilişkide hamile kalınırsa erkek sperminin dölleme ihtimali biraz daha fazla oluyor. Sık ilişki dedikleri sanırım yumurta takibi yapmadan 2 günde bir rutin olan bu şekilde de tam yumurtlamaya denk gelmeme ihtimali daha yüksek ve uzun süre yaşayan kız spermi dölleme ihtimali daha fazla

Sma testi eşim yaptırdı sonuç bekliyoruz 40 günü geçti bebek bile oldu öncesinde yaptırdı sözde. Özel klinikte de yapılabilir ama aile hekimleri yapıyor.
Siz yeni evli miydiniz canım o yüzden mi yaptılar acaba biz 1,5 yıllık evliyiz. Acaba istesem yapar mı ama 40 günde çıkmaması da çok geç ya

Dün verdiğim kan testinde 2000 küsür çıktı sonucum.
amin insallah!! ben iki kere düşükken yaşadım, onun korkusu o kadar çok ki uzerimde, tekrar ayni seyleri yasamak istemiyorum. Allah kimseye göstermesin ve herkese bebegini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
Canım ben de yaşadım hep aynı şeyleri yaşacak gibi oluyoruz . Ama bu sefer belki iyi şeyler olur kötü düşünmeyelim

Siz yeni evli miydiniz canım o yüzden mi yaptılar acaba biz 1,5 yıllık evliyiz. Acaba istesem yapar mı ama 40 günde çıkmaması da çok geç ya
Hayır canım yeni evli değiliz 1.5 yılı geçti bizim. Evlendigimizde bebek düşünmüyorduk düşünmeye başlayınca gitti test yaptırdı eşim. Bebek de aceleci çıktı sonuçlar gelmeden haberini aldık. Özelde de aile hekimliğinde de uzun sürüyor bu arada çıkması sonuçların zaman olarak çok farkları yokmuş niye bu kadar uzun sürüyor bilmiyorum

X