2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Beni strese sokmadı ama milleti soktu nedense. Temiz kozmetikleri biraz araştırayım.

1000 üzerine çıkınca normal ultrasonda kese gözüküyor canım seninde gözükür

Ben yapıyorum valla saç boyamak zararlı ama makyajı duymamıştım Bende bitkisel içerikli saçımı yumuşaticak biseyler arıyorum..Kokulu herşeyden midem bulanıyor şampuanı dalinle hallettim ama saç kremi kısmı kaldı

bende var bulantı ama inşallah daha da artmaz kızlar Bu arada cinsiyet için olay şu, tek ilişki ile kız olabilir yumurtlamadan 2 3 önce olmuşsa ilişki, kız olma ihtimali artar. Yani önemli olan sık ilişki ya da tek ilişki değil. Yumurtlama günü olan ilişkilerde erkek bebek ihtimali artıyor, yumurtlamadan 2-3 gün önce olan ilişkilerde kız olma ihtimali artıyor.

Ben ovulasyon akıntımı gördüğüm gün tek ilişki yaşadım ve hamile kaldım. Erkek hissediyorum, rüyamda kız görüyorum

Ben ovulasyon akıntımı gördüğüm gün tek ilişki yaşadım ve hamile kaldım. Erkek hissediyorum, rüyamda kız görüyorum
rüyada kız görüyorsanız erkek olabilir :) kız görünce erkek, erkek görünce kız olurmuş rüyalarda. Biz eşimle aynı gece rüyamızda kızımız olduğunu gördük oğlumuz oldu :) Bakalım şimdikini çok merak ediyorum

Allah bağışlasın yakışıklıyı canım. İlk çocuk olacak sağlıkla gelsin başka bir şey istemem. Buraya yazarım artık neydi ne oldu diye

Bundan sonra kiz isteyen sık iliskiye girsin
Erkek isteyen de az

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…