2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Keseyi 4+3 te karından gördüm kuzum. Bebeği ne zaman görürüm acaba diyorum
O zaman ben sana sorayım 😂 keseyi gördüğünde betahcg kaçtı biliyor musun? Ben cuma gideceğim görmek için, 4+6 olacak. Betahcg de 2 günde 2 kat artarsa inşallah 2400 olacak karından olmasa da vajinal keseyi görebilir miyim acaba diye merak ediyorum. Aslında aracım bayramdan önce en azından sağlıklı ilerlediğine dair keseyi görmek bir hafta soru işareti yaşamamak.

bu arada ben de tek iliskide hamile kaldim. hayalim kız, ama Allah hayırlı ve saglikli versin tabi. Neler var neler. cinsiyet hic onemli degil.

O zaman ben sana sorayım 😂 keseyi gördüğünde betahcg kaçtı biliyor musun? Ben cuma gideceğim görmek için, 4+6 olacak. Betahcg de 2 günde 2 kat artarsa inşallah 2400 olacak karından olmasa da vajinal keseyi görebilir miyim acaba diye merak ediyorum. Aslında aracım bayramdan önce en azından sağlıklı ilerlediğine dair keseyi görmek bir hafta soru işareti yaşamamak.
Canım hcg 815 çıkmıştı doktor üç gün sonra gel keseye bakalım dedi. 3 gün sonra gittim direkt karından keseyi gördü hi vajinal bakmadı

bu arada ben de tek iliskide hamile kaldim. hayalim kız, ama Allah hayırlı ve saglikli versin tabi. Neler var neler. cinsiyet hic onemli degil.
Canım bende kızıma hamile iken adet bitiminden 1 yada 2 gün sonra idi tek ilişki olmuştu hamile kalmıştım ve kızım oldu
O tek ilişki ne zaman olduğu ile ilgili diye düşünüyorum ben tam yumurtlama evresi ise erkek öncesi ve sonrası ise kız diye düşünüyorum

Kızlar 8+3 olduk bir haftadır falan kasık ağrım yoktu mide bulantısı yaşıyordum bugün kasıklarımda ağrıyor bu haftalarda hala normal mi acaba cuma randevum var kontrole gitcem inşallah ama kafama takıldı

Kızlar 8+3 olduk bir haftadır falan kasık ağrım yoktu mide bulantısı yaşıyordum bugün kasıklarımda ağrıyor bu haftalarda hala normal mi acaba cuma randevum var kontrole gitcem inşallah ama kafama takıldı
Normal canım rahim genişliyor bu sürede ağrı olabilir takma hiç kafaya🥰

Kızlar bir şey soracağım. Ben gebeliği öğrendiğim günden beri makyaj yapmıyorum. Çalıştığım yerdeki arkadaşlarım biliyor gebeliğimi. Neden makyaj yapmadığımı sordular. İlk üç ay yapmayacağım dedim. Benimle dalga geçtiler. Görmemişin bir çocuğu olmuş falan diye. Daha dur bu kadar sıkma kendini çocuğuna yazık şimdi böyleysen doğunca napacaksın falan dediler. Biraz moralim bozuldu 😀 siz ne yapıyorsunuz bu makyaj işini ben zararlı diye biliyorum. Keşke kimse kimseye karışmasa ya 😀😀

Kızlar bir şey soracağım. Ben gebeliği öğrendiğim günden beri makyaj yapmıyorum. Çalıştığım yerdeki arkadaşlarım biliyor gebeliğimi. Neden makyaj yapmadığımı sordular. İlk üç ay yapmayacağım dedim. Benimle dalga geçtiler. Görmemişin bir çocuğu olmuş falan diye. Daha dur bu kadar sıkma kendini çocuğuna yazık şimdi böyleysen doğunca napacaksın falan dediler. Biraz moralim bozuldu 😀 siz ne yapıyorsunuz bu makyaj işini ben zararlı diye biliyorum. Keşke kimse kimseye karışmasa ya 😀😀
ben makyaj yapıyorum, bisey olmaz sonuçta yemiyorsun mideye gitmiyor. sadece ruj sürme ozaman.

Hamilelik için temiz kozmetikler var onlardan araştırabilirsin. Herkes onu yap bunu yapma diye bir şey söyleyecek. Kimi hiç umursamamış , kimi kafayı yemiş dikkat etmiş. Sonuçta bu senin, benim hamileliğim . Kendimizi nasıl rahat ve güvenl hissedeceksek öyle geçirmeliyiz.tek dikkat etmen gereken şey eğer bu özenin seni strese sokuyorsa , anksiyete yaratıyorsa esas zararlı olan o.

X