2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Arkadaşlar bugün bir şey duydum cinsiyetler üzerine. Sözde ; sık ilişkide kız, seyrek ilişkide erkek oluyomuş. Bunu duyunca birkaç sitede baktım gerçekten birkaç doktor kendi sitesine bile yazmış şaşkınım. Bu teorinin yalanlandığı durumlar örnekler varsa yazabilir mi arkadaşlar 😍😀
Spermlerin hızı ve yaşam süresi ile ilgili. Biri hızlı ama daha az ömürlü diğeri daha yavaş ama da uzun yaşıyormuş. Ama hangisi hangisi bilmiyorum. Bulup atayım yazıyı

Arkadaşlar bugün bir şey duydum cinsiyetler üzerine. Sözde ; sık ilişkide kız, seyrek ilişkide erkek oluyomuş. Bunu duyunca birkaç sitede baktım gerçekten birkaç doktor kendi sitesine bile yazmış şaşkınım. Bu teorinin yalanlandığı durumlar örnekler varsa yazabilir mi arkadaşlar 😍😀
Peki tup bebek oluncaaa 🤣🤣 ?

Kızıma tek korunmasız ilişkide hamile kaldım :KK70: teoriyi tamamen çürütüp gidiyorum

Merhaba Kızlar, bende aranıza nisan 2022 gebelik planlayanlardan katıldım 😇
son adet tarihim 27 mart, inanılmaz bel ve sırt ağrım ve yanma hissim ile bişeyler olduğunu anladım ve test yaptırarka öğrendim adete 8 gün kala 8,77 - 6 gün kala 52,55 - 3 gün kala 210, 73 ve bugün bat günü 1019 çıktı. Doktor çoğul olabilir dedi ama ailelerde hiç yok. Var mı aranızda buna benzer durum yaşayan? Perşembe günü muayene edecek keseyi görürüz muhtemelen dedi. Bana biraz yüksek gibi geldi değer… siz ne düşünürsünüz?
hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah bebelerimizi 🥰
Benim de hızlı arttı canım battan önce 55 2 gün sonra 200 4 gün sonra 1400 çıkmıştı keseyi gördük ama tek keseydi bebeği daha göremedik bazılarının böyle çok aratabiliyormuş illa çoğul gebelik anlamına gelmiyor tabi Allah gönlünden geçeni versin🥰

son adet tarihim 27 mart, inanılmaz bel ve sırt ağrım ve yanma hissim ile bişeyler olduğunu anladım ve test yaptırarka öğrendim adete 8 gün kala 8,77 - 6 gün kala 52,55 - 3 gün kala 210, 73 ve bugün bat günü 1019 çıktı. Doktor çoğul olabilir dedi ama ailelerde hiç yok. Var mı aranızda buna benzer durum yaşayan? Perşembe günü muayene edecek keseyi görürüz muhtemelen dedi. Bana biraz yüksek gibi geldi değer… siz ne düşünürsünüz?
Benim bat günü 1997'di canım 5+0 da tek kese gördük. Artış da 154 527 1997 şeklindeydi

Bu arada keseyi gördüm bebeği göremedim. Doktorum hala ikiz olma ihtimali olduğunu söylüyordu artış nedeniyle. Benim ailemde var ikiz ama ben sanmıyorum :)

Benim de hızlı arttı canım battan önce 55 2 gün sonra 200 4 gün sonra 1400 çıkmıştı keseyi gördük ama tek keseydi bebeği daha göremedik bazılarının böyle çok aratabiliyormuş illa çoğul gebelik anlamına gelmiyor tabi Allah gönlünden geçeni versin🥰
Ay teşekkür ederimmm inşallah hepimiz için. Bende çoğul diye düşünmüyorum olsa ne güzel olur tabi😇😇. Korktum biraz patolojik gebelik olabilir diye de konuştu çünkü doktor. Perşembe bizde görürüz kısmetse keseyi o zaman😍

Evet ya doktor da öyle dedi. Kese bölünüyor bebek oluşurken dedi. O yüzden hala ihtimal olduğunu söyledi. Ama ben ihtimal vermiyorum bakalım :) Perş günü göreceğim.
Oyyyy baya aynı durumdayız 🙊 perşembe ikimizde güzel haberler alalım inşallah o zaman çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız 🙏🏻

Ay bende tek korumasız ilişkide hamile kaldım benim ne olacak acaba😍
Ben de tek korunmasız ilişkide hamile kaldım. Hep çocukluğumdan beri kız çocuk hastasıyımdır😍 allahım evladın sağlıklısını hayırlısını versin tabi. Bunu duyunca erkek çocuğum mu olcak acaba diye düşünmeye başlamıştım. Çürütmenize sevindim bu teoriyi😀😀

Ay teşekkür ederimmm inşallah hepimiz için. Bende çoğul diye düşünmüyorum olsa ne güzel olur tabi😇😇. Korktum biraz patolojik gebelik olabilir diye de konuştu çünkü doktor. Perşembe bizde görürüz kısmetse keseyi o zaman😍
Görürsünüz tabi canım ben de cumartesi bebeği görmeye gideceğim inşallah sağlıklı gebeliklerdir çoğula ihtimal vermiyor insan tabi ama keşke olsa😅 doktorlar olumsuz konuşabiliyor çok takılma güzel haberler alacağız inşallah🥰🥰

Merhaba canım, benim de sat 26 mart. Ovülasyonum da değişken değil 14 günde oluyor. Benim dün 4+2 de 618 çıktı betahcg. Bende burdan sormuştum. Döllenme Farklı günler olabileceği için güne göre değil 2 günde bir 2 kat artışa göre bakın demişlerdi. Bu arada benim bir önceki hamileliğimde de aynı dönemde 3000 lerde çıkmıştı betahcg. Doktorum çoğul olabilir demişti. Ama tekil oldu. O da belki b ir kaç gün erken döllenmeden kaynaklı olabilir. Yani kısacası çok belli olmuyor. Ama artış çok çok yüksekse çoğuldan şüpheleniyorlar.

X