2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Benim 7+0 şu an hiç bulantı yok diyebilirim bir iki kez midem kötü gibi oldu geçti bir daha da olmadı cidden kişiden kişiye değişiyor. Daha erken de olabilir tabi kimisinin 7.haftada başlıyor umarım çok zorlamaz bizleri😔 benim korkum henüz şirkette duyulmasını istemiyorum bulantı kusma olursa anlamasinlar hemen
Maşallah diyelim inşallah hiç olmaz zormuş gerçekten su içerken bile kötü oluyor insan

Insallah canim yarin bir daha tahlil verecegim umarim 4 leri görürüm 😬
Bir de iyi bir doktor bakayim benim doktor gitmiş 😬 bebekten cok TSH dusunur oldum zarar verecek diye ödüm kopuyor.
Kan sulandiriciya baslayacaktik bir de doktora gidebilseydim.
Yaa inşaAllah bişey olmaz kuzum Allahın izniyle doktorunla görüşürsün inşaAllah hemen önlemlerini alırsın ❤️❤️ Sağlıkla kucağına aldırsın Rabbim🥰

6+1 den itibaren sabahları ve açlık hissettiğimde bulantım olmuştu. Bugün 6+6 hiç bir şekilde bulantım geçmedi sabahtan beri sürüyor..🙁
Benim ilk gebelikte 3 ay hic bulantim olmamisti . 4.ayda çok yedigimden midem bulanmiş cikarmistim , 10 gün hicbir sey yiyemedim icemedim hep cikardim. Sonra o da gecti bir daha bulantim olmadi. Sizinki de buna dönmüş.
Bir kere bulaninca hep mi bulaniyor anlamadim.
Acaba hiç zararı yok mu canım ne bileyim çekiniyorum
Hicbir zarari yok için rahat olsun.

Bende baş ağrısı var. İğneyi yapmadım bugün, yarın başlayacağım, aspirin içtim bir tane.

İnşallah yarın güzel sonuçlar gelir. Sanki dün memelerim hafif acıyordu bugün yumuşacıklar. Ay korkuyorum
Göğüs hassasiyeti bende hala yok canım onu baz alma korkma hiçbir şey yoktur. Kan sonucun da çok güzel gelir umarım 💖💐

Bende baş ağrısı var. İğneyi yapmadım bugün, yarın başlayacağım, aspirin içtim bir tane.

İnşallah yarın güzel sonuçlar gelir. Sanki dün memelerim hafif acıyordu bugün yumuşacıklar. Ay korkuyorum
Benim hep yumşaaaakk🤣 bişi olmaz Allahın izniyle korkmaa 😍 benim hala sıfır belirti
Ben doktora gittigimde tam ultasonda bakacakken acaba bebek var mıdır diye şüpheye düştüm sonra görünce rahatladım 😂
Ahahahah bu ben 😂😂

Bende oyleyim arada yokliyom acı yoksa endişe ediyoum ben asprin almadim bugün yarın doktorla konuscam gerek varmı diye bakalım yarın ola hayrola ins kalp atsiini duyarım

X