2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar daha dün beta kese konuşuyorduk şimdi bayağı ileri gitmişiz bir durun bakalım yaa, cinsiyet isimler konuşulmaya başlanmış alemsiniz valla😇
Ben hayatta da her işte de temkinli adım adım ilerleyenlerdenim aşama aşama herşey ilk hedef kese götümü gerçekleşti
2.hedef Allahımın izni ile kalp atışını duymak
Sonra cinsiyet falan fistan

Evet kullanacağım sanırım kaçıncı haftaya kader bilmiyorum doktor bir şey söylemedi
Ozaman bugün yap istersen :KK15:
Kızlar daha dün beta kese konuşuyorduk şimdi bayağı ileri gitmişiz bir durun bakalım yaa, cinsiyet isimler konuşulmaya başlanmış alemsiniz valla😇
Ben hayatta da her işte de temkinli adım adım ilerleyenlerdenim aşama aşama herşey ilk hedef kese götümü gerçekleşti
Aslında biz de öyleyiz 🥰 yazmıştık zaten baya endişeli endişeli ama topik sahibemizz bizi neşelendirmeye çalıştı konu açtı🥰🥰 neşelendik de ne iyi geldi vallaa:KK36::KK36:

Ben erkek gibi hissediyorum ama kızım olmasını da çok istiyorum çok sevinirim kızım olursa. İlk çocuğumuz zaten hep bir kız bir erkek istemiştim sırası önemli değil😍😍
Hah benim kafa işte ben de bu şekilimm bi kız bi oglan olsun sırası farketmezz😍😍
Tabiki bu lafın gelişi Allah 2kız 1oglan verir sadece 2oglan verir o Rabbimin bileceği iş ama biz gönlümüzden geçeni diyoruz sadece 🥰🥰 verdiği herşeye razıyız şükrederiz🥰

Ben normal istemiyorum ya çok korkuyorum çocuğun kafası sıkıştırsa oksijen gitmezse diye panik olurum ben
Kızzzz yeni travma yaratmaaa diğerlerini yeni atlattık 🤣🤣 Allahın izniyle sağlıkla doğacak inşaAllahh 😍😍 adı üstünde normal olan o ama sezaryen de neden olmasın bebegin geliş pozisyonuna göre değşşecek zaten 😍

Bende temkimliyimdir ama bir çok arkadaşımız gergin kese ve kalp atışı ne oldu diye. Biraz kafamız dağılsın dedik. Bence sende katılmalısın🤭

X