2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlae peki bebiş hediyesi düşündünüzmü ben kendim yapmak istiyorum kokulu taş yada sabun diyodum ama vazgeçtim şimdilik bu ikisi arasındayım da daha çok dualı bi yazı istiyorum bulamadım nazar duasından ziyade kız bebeğe dualı sözler yazan hediyelik görüyodum unutmuşum varmı bileniniz bu mpdellerdende hangisini yapayım pembe olandan yaparsam nazar boncuğu koycam göbeğe

Eklentiler

• Screenshot_20210209_001729.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_20210207_044037_com.android.chrome.jpg
    105,4 KB · Görüntüleme: 47
Bende tutmak bakım konusunda iyiyim cok şükür mesleğim gereği bebeklere cocuklara hakimim ama annelik konusunda cok tecrübesizim
Annelik konusunda ptomatik tecrübeli oluyorsun aslında da hepte kendini tecrübesiz yetersiz gibi hissediyorsun hayla o problemim var benim mesela ama kızımın kelimesinden davranışından yüzünden gözünden mutlumu mutsuzmu korkmuşmu sıkıntısımı var bişeymi itiraf etmek istiyo yada sormak istiyo konuşmadan anlıyorum Allahtan bu güç varda yoksa herhalde biz anneler hepten eksik hissederek kahrolurduk

Canım bende senin gibi yapmayı düşündüm aldım makrome ip vs hiç tahmin ettiğim gibi güzel olmadı hemde bi tane yapmak en az 10-15 dkkanı alıyor belim cok agrıdı ipin tiftiği heryere yayıldı falan sinir oldum 5 tane falan yapıp bırkafım dedimki hediyeside eksik kalsın tek cikolata yaptırırım yeter

Renkli olan güzel. Ben sadece çikolata düşünüyorum hediye olayına pek giresim yok kapı süsü için 25. Hafta falan başlamayı düşünüyorum. Bide kendime taç yapcam

Amin canim insallah

Renkli olan güzel. Ben sadece çikolata düşünüyorum hediye olayına pek giresim yok kapı süsü için 25. Hafta falan başlamayı düşünüyorum. Bide kendime taç yapcam
Bende aslında hediyesinden değilde ilk kızımda yapmamıştım şimdi elimden geliyor bu işler vakit geçirmelik birde ilerde hatırası kalsın çocuklara diye yapcam bak negüzel seninde taç yapmak elinden geliyomuş ben hobi niyetine kullanıcam hediye olayını birara yapıyodum birsürü anahtarlık vs elimde kaldı sabunlar yaptım sırf eğlencesine ama dağıttım bunda en azımdan anlamı olur dağıtmamın

Aslımda ilk denemeden sonra çabuk gidiyor ya bende bi resimli anlatım vardı bi onda kolay anlamıştım püsküller içinde ben önce tam boy kısaltıp tarıyorum sonra makasla düzeltince saç spreyi sıkıcan ozaman biraz katılaşıyo ve bozulmuyo dene bak en sonra 10 dkkada baya yapmıştım ben anahtarlık ki kolay kavrayabilen bi tip değilim

Bende anahtarlık düşünüyordum ama renkli olanı görmemiştim bana da fikir oldu sayenizde renkli olan daha güzel bence

Ben instagramda kedi köpek ya da kuş mamalı kartlar gördüm çok hoşuma gitti. Öyle bir şey ya yaparım ya yaptırırım

Ben cinsiyeti ögrenebilecegimizi hic sanmiyorim
Hadi insallah her sey guzeldir canim sonuclari da yaz buraya
YazmaI unuttum ya ☺☺ kizlar hersey yolundaydi elhamdülillah. Mideside tam görünüyordu. Sonra kalbi cok güzel atiyordu. Agzini acip kapatiyordu bide . Poposunun üstüne oturmus vinsiyeti tabiiki göremedik ama zaten istemiyordumda ama minnak minnak oynuyordu icerde. Poposunu yedigimmmm

Hadi insallah her sey guzeldir canim sonuclari da yaz buraya
Bide sey. Bidhaki randevum 4 hafta sonraya insaAllah... bu seferde organlari kontrol edicez dedi. böyle randevuya gitmis olan varmi neler yapiliyor tam olarakm yarin arastirmaya basliycam zatende bakalim

‘Doğum sonrasında göğüslerde sarkma olup olmaması en azından kısmen de olsa anne adayına bağlıdır. Çünkü her ne kadar genetik özellikler rol oynasa da, doğum sonrası göğüslerin sarkması hamilelikten değil, hamilelik boyunca göğüslere yeterli destek sağlanamamasından kaynaklanır. Bu nedenle her anne adayının mutlaka iyi destekli bir sütyen kullanması şarttır. Hatta gerekiyorsa gece yatarken sütyen çıkarılmamalıdır.’ Gidip sütyen alıcam gecenin yarısı ben hiç takmadan hallederim sanmıştım

Bende anahtarlık düşünüyordum ama renkli olanı görmemiştim bana da fikir oldu sayenizde renkli olan daha güzel bence
Bende çok sevdim denicem onu hemen başka farklı bi model görürsem paylaşayım ozaman sizde paylaşın banada fikir önümüzdeki hafta ufak modeller çıkarmaya başlarım artık

Ben instagramda kedi köpek ya da kuş mamalı kartlar gördüm çok hoşuma gitti. Öyle bir şey ya yaparım ya yaptırırım
Resmi varsa paylaşırmısın burdan ben fikir arıyorum ama tamamen kendim yapabileceğim nişey hani banada eğlence olsun bide bebiş büyüyünce bile saklasın annem yapmıştı desin diye şimdi ev işi yasaklandı ya bana alışmışım hep bişdyler yapmaya evdeki kitaplarda bitti bınlara sarcam

Ben normalde takmıyordum yoklar zaten belli olmuyolar diye şimdi büyüdüler mecbur kalıyorum ama sporcu atletiyle idare ediyodum okadar çok alışmışımki sütyensizliğe yeni aldım ama takaeken sanki sırtım ağrıyo hasta olıyom gibi oldu inş alışırrım biran önce

Başka sitede de sütyen takmamak sarkmaya neden olmaz yazmış aman napiyim zaten inanılmaz acıyor normalde hiç yoktu şimdi göbeğimden büyük

fiyat sormadım ama çok pahalı olursa printerdan çıkartıp yaparım dedim. Şimdiye kadar gelen doğum hediyelerinin hiçbirini kullanmadım kenarda köşede kaldı böyle mama koymak hem sevap hem de kenara atılmayacak gibi geldi

Eklentiler

• 335420BC-EDA6-4F0B-BB96-17563569020C.jpeg
    112 KB · Görüntüleme: 45
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…