2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Başka sitede de sütyen takmamak sarkmaya neden olmaz yazmış aman napiyim zaten inanılmaz acıyor normalde hiç yoktu şimdi göbeğimden büyük

fiyat sormadım ama çok pahalı olursa printerdan çıkartıp yaparım dedim. Şimdiye kadar gelen doğum hediyelerinin hiçbirini kullanmadım kenarda köşede kaldı böyle mama koymak hem sevap hem de kenara atılmayacak gibi geldi
A mama dediğini anlamamışım o çok güzel birşey tabiki benim kızımda bu fikri vermişti bana biz pandemiden önce sürekli besleme noktalarına giderdik şimdi anca sağa sola çantamız mamasız değil bence bunuda kendin yap eğer benim gibi evdeysen daha çok tatlı gelicektir 👏👏

Kızlar kontrollerde bas cevresi karın cevresi femur uzunlugu ayrı ayrı ölcülüyor ya bunların hepsinin ayı haftaso hep aynı mo cokıyoe sizlerde bende hep biri önde gidiyo 2-3 gün değişiyo falan merak ettim sizlerin nasıl diye
Farklilik oluyor mutlaka cok normal cok asiri bir fark yoksa ☺️

‘Doğum sonrasında göğüslerde sarkma olup olmaması en azından kısmen de olsa anne adayına bağlıdır. Çünkü her ne kadar genetik özellikler rol oynasa da, doğum sonrası göğüslerin sarkması hamilelikten değil, hamilelik boyunca göğüslere yeterli destek sağlanamamasından kaynaklanır. Bu nedenle her anne adayının mutlaka iyi destekli bir sütyen kullanması şarttır. Hatta gerekiyorsa gece yatarken sütyen çıkarılmamalıdır.’ Gidip sütyen alıcam gecenin yarısı ben hiç takmadan hallederim sanmıştım :KK12:
Ben kizimi 3 yasina kdar emzirdim asla sarkmaz dedigim goguslerim sarkti yani 🙈🙈🙈 bundan kacis yok gibi bence 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Kızlar kontrollerde bas cevresi karın cevresi femur uzunlugu ayrı ayrı ölcülüyor ya bunların hepsinin ayı haftaso hep aynı mo cokıyoe sizlerde bende hep biri önde gidiyo 2-3 gün değişiyo falan merak ettim sizlerin nasıl diye
Hepsi aynı çıkmıyor canım genelde ona hiç takılma bi kaç gün fark ediyor hatta bir hafta bile fark edebilir gayet normal😊

Kzlar ve bebisleri Günaydın hepinize💕

ben dün n11den böyle bir defter aldım bayadır arıyordum Hatıra olur resimleri koyarım notlar alırım dedim yanında da yanlış hatırlamıyorsam 20 adet kart var 😊

Eklentiler

• IMG-20210208-WA0008.jpg
    IMG-20210208-WA0008.jpg
    147,6 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG-20210208-WA0010.jpg
    IMG-20210208-WA0010.jpg
    120,2 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG-20210208-WA0011.jpg
    IMG-20210208-WA0011.jpg
    130,4 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG-20210208-WA0009.jpg
    IMG-20210208-WA0009.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 32
‘Doğum sonrasında göğüslerde sarkma olup olmaması en azından kısmen de olsa anne adayına bağlıdır. Çünkü her ne kadar genetik özellikler rol oynasa da, doğum sonrası göğüslerin sarkması hamilelikten değil, hamilelik boyunca göğüslere yeterli destek sağlanamamasından kaynaklanır. Bu nedenle her anne adayının mutlaka iyi destekli bir sütyen kullanması şarttır. Hatta gerekiyorsa gece yatarken sütyen çıkarılmamalıdır.’ Gidip sütyen alıcam gecenin yarısı ben hiç takmadan hallederim sanmıştım :KK12:
Memelere özgürlük 🙈 aynı dertten muzdaribimm
Gunaydinlar bende suan hastanedeyim cok heycanliyim yaa soracaklarimi hep unutttum dua edin bana 🤲
Allah yardımcın olsun canım güzel haberlerini bekliyoruz🥰

Hayir canim genelde ayni cikmiyor kafasinin 1 hafta kadar onde olmasi doğal diyor

X